Destilirajte majhne količine topil s tistim, kar imate zdaj v kuhinji

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To metodo sem prvič uporabil pred 20 leti za destilacijo wayerja za poskus. To metodo sem v teh letih uporabil vsaj 20-krat, saj ne zahteva posebnih orodij ali naprednega znanja. To ni proizvodna metoda, vendar če potrebujete 20 ml acetona in imate le odstranjevalec laka za nohte, morate imeti to metodo v svojem arzenalu.
XEHri4Akv7


To sliko sem izbral, ker je bila najbolj natančen prikaz, ki sem ga videl pri iskanju. Na njej piše voda, vendar bo to delovalo za mnoga topila, ki se topijo na dnu posode. Nekaj, kar bo držalo skodelico za lovljenje iz topila. Če bi bila v topilu, bi izhlapela iz skodelice, zato mora biti dvignjena. Lonček je obrnjen navzdol. Led v pokrovu, da se hlapi ohladijo in kondenzirajo v tekočino, ki teče proti najnižjemu mestu, sredini pokrova. Amtukey master ali cev. Nekaj za odstranjevanje vode s pokrova, da jo lahko ob taljenju nadomestite z ledom.
To je to, ko dobite dobro paro/par, je to dovolj vroče, če boste povečali toploto, bo samo še težje. Stekleni pokrov je idealen, da lahko vidite, koliko ste ga zbrali, ne da bi ga razstavili. segrevajte ga, dodajte led na vrh, občasno odstranite vodo iz obrnjenega pokrova in jo zamenjajte z več ledu. Ko zberete, kar želite, jo razstavite in tamkajšnjo vodo razgradite ali pa jo prelijte v erlenmajerico in ponovite, dokler ne dosežete svojega cilja. V 15 minutah lahko destilirate dovolj acetona, da očistite gram kokaina ali metamfetamina. Vaša navada vam bo hvaležna
 
Top