Sistemi za destilacijo

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
dragi člani, želim izdelati opremo za destilacijo s paro. IPA / prosta baza / voda za destilacijo. Uporabljam p2np (1 kg), Nabh4 (1732 g), reagent cucl2, moj cilj je proizvesti olje A. Prebral sem, da IPA odstranim z rotovapom. zaradi boljšega izkoristka je bilo priporočeno, da nato uporabim parno destilacijo. Rad bi kupil opremo za to. Ne poznam imen priključkov. moja prošnja je naslednja: Prosim, pomagajte dobro obveščenemu članu foruma, natančna imena naprav, priključkov, stojal. da bom lahko naročil.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 vratni RBF
2*5L magnetno mešalo ogrevalni plašč
Priključni spoji
1*Hladilna kolona
2* 2-smerni destilacijski priključek. te informacije mi je posredoval dragi prijatelj s foruma. Ne razumem, kaj pomeni hladilni stolpec. koliko kosov in kakšne vrste konektorjev potrebujem? Odločil sem se za grelni plašč, ali moram kupiti dva, da bo sistem deloval? grelni plašč, ker mislim, da je najpreprostejša rešitev dolgotrajno ohranjanje temperature 100 stopinj. okrogla bučka z dvema vratoma ustrezne velikosti za to. to mi je zaenkrat jasno. drugih pripomočkov za to ne poznam. kakšni priključki so potrebni, če obstaja slika tega, bi bil zelo hvaležen. natančna imena naprav. najlepša hvala.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ne, ni treba uporabiti dveh plaščev, olje segrejete s paro. Med vir pare in olje morate priključiti lijak za kapljanje, da se lahko znebite kondenzirane vode, vendar zaradi tega pride do večjega volumna hlajenja. Kot vir pare bi uporabil visokotlačni parni čistilec.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kako je videti visokotlačni parni čistilnik? Želim izdelati sistem za destilacijo s paro, vendar ga žal ne morem naročiti, saj ne vem, kaj želim in kako se naprava imenuje.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Želim izdelati sistem za destilacijo s paro, a sem preprosto neumen. Vem, da obstaja veliko sistemov. Želim očistiti prosto bazo iz vode, IPA. da bi pridobil olje. Želim uporabniku prijazen sistem za začetnike. namesto oljne in vodne kopeli je primeren grelni plašč, vem, da je to dražja rešitev. Želel bi podroben seznam izdelkov in naprav, dimenzije priključkov, zatičev itd. da bom lahko naročil. Naučila se bom, kako ga uporabljati, vendar ga moram najprej kupiti.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nekaj takega

SO you doesnt need an extra sized Rbf wich is quiet more expensive and everything.
Ko želite odstraniti IPA, lahko uporabite tudi preprostejšo nastavitev vakuumske destilacije, ki mi deluje popolnoma dobro.
 
Top