DMT - domači eksperiment

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Upam, da je to dovoljeno objaviti tukaj, vendar bi rad delil svoje izkušnje z DMT kot alternativo tradicionalni medicini. 😊Za DMT sem vedel že vrsto let, vendar nikoli nisem dejansko raziskoval njegovih rekreacijskih ali drugih možnosti. Vendar pa me je niz nesrečnih dogodkov pripeljal do njegovega raziskovanja.
Za začetek recimo, da je imela moja žena izjemne zdravstvene težave s fibromialgijo, revmatoidnim artritisom in vrsto manjših kapi. Zato ni treba posebej poudarjati, da je kakovost njenega življenja zelo trpela. Zdi se, da je bila pri vseh nevrologih v vzhodnih ZDA, vendar je bil odgovor vedno enak: zdravite simptome, ne ukvarjajte se z vzroki. To traja že 12 let. Boleče je to opazovati.
Pred petimi leti so recimo moji materi diagnosticirali dimenzijo/Alzheimerjevo bolezen. Bila je pri najboljših zdravnikih, ki jih je mogoče kupiti za denar, vendar je v tem času njeno stanje napredovalo do te mere, da je popolnoma izgubila spomin na neposredne dogodke in se ne spominja ljudi ali krajev pred letom 1980. Ta datum se je vedno bolj oddaljeval od sedanjega časa. Obeti so milo rečeno slabi.
Recimo, da smo kot družina zaposleni v medicini in da skupaj veliko bolje razumemo medicinske procese kot večina drugih. Odločili smo se (bratje in sestre), da raziščemo in izpeljemo alternativno rešitev za mater in ženo. To nas je pripeljalo do DMT in odločili smo se, da bomo nadaljevali z izdelavo in prečiščevanjem zdravila za obe. Žena se je strinjala s sodelovanjem, materi pa smo večkrat povedali in izdelali načrt.
Načrt zdravljenja za ženo - dokumentiranje trenutnih simptomov in določitev osnovne linije na podlagi stopnje bolečine, lažje gibljivosti, izgube občutka v desni roki, licu in drugih predelih na desni strani, potrjene in dokumentirane tedensko z metodo zatičev, izdelava izračuna zdravil (mg) vsakega trenutno predpisanega zdravila in diete. Informacije shranjujte vsak dan in v programu Excel ustvarite zapis za prikaz podatkov. Zbiranje podatkov dva meseca pred dajanjem DMT.
V obdobju zbiranja so bile pridobljene zaloge, ki so vključevale 10 kg mimoza hostilis in 2 kg Phalaris arundinacea, pridobljenih iz lokalnih zunanjih virov. Ekstrakcija je vključevala uporabo več topil, vključno z nafto, toluenom, acetonom, metanolom, ksilenom, mekom, stoddardovim oljem, ki so bila vsa čim bolj suha. Uporabljene so bile tudi različne kombinacije kislin in baz. Uporabljene so bile tudi metode čiščenja.
Na tej točki, preden nadaljujem, bi rad zaprosil za odobritev administratorja za nadaljevanje te objave.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
čeprav boste morda še vedno morali pridobiti odobritev upravitelja, vendar bi rad slišal preostanek
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, to je zelo zanimiv poskus, naša ekipa bo, da cenijo videti vašo zgodbo zaradi znanstvene komponente pomena.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kul poskus! Prepričan sem, da boš našel nekaj, s čimer se boš lahko zabaval v poznejšem življenju
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ali je bilo v zvezi s tem kaj nadaljnjega? precej zanimivo
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
na žalost ni
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Verjetno ima osebne razloge, da tega ne stori.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zelo zanimive in pogumne misli.

Če se boste kdaj vrnili, bi bil vesel nadaljevanja tega prispevka. Z najboljšimi željami za vašo družino :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Trenutno delam tudi z ekipo v Južni Afriki in tudi mi smo na podobni poti, celo preizkušamo tradicionalna zdravila za okužbe in bolezni, kot je HIV, vendar žal mislim, da ne bo etično razpravljati o naših tekočih rezultatih na tej platformi.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ali imate na voljo kakršne koli ceste, da bi lahko dobavljali MDMA v Namibijo?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Moja žena trpi za depresijo.
Začela sva s programom različnih psihedelikov, da bi to poskušala odpraviti, saj je depresija vodila tudi v odvisnost od kokaina in alkohola.
Po približno tednu dni razpravljanja o odvisnostih od drog je v naši sobi 1 izlet 250 µg in že več mesecev ne uživa kokaina. Vsak tretji dan si vzame mikroodmerke LSD, približno 20 µg zjutraj.

Nato sva poskusila z mikrodoziranjem psilocibina, pri čemer ni bilo opaznih "dodatnih" učinkov.

Nato smo začeli program 20 mg insufliranega MDMA dnevno ob 16.30 (pol ure preden bi običajno začela napadati steklenice vina) in ga izvajali dva tedna. Zdaj pije približno vsak drugi dan, običajno pa ne več kot en kozarec vina (kar je manj od dveh steklenic dnevno).

Pred štirimi tedni je imela lahkotno sejo vape NN DMT, imela je alkohol (2 kozarca vina) in bila je tesnobna, ker je bila depresivna. Iz vape DMT je naredila en sam vdih in bila z odprtimi očmi ~12 minut zunaj. Ko je prišla k sebi, je bila travmatizirana. Približno 4 ure je jokala in mi govorila, kako zelo se sovraži. Naročil sem ji, naj si zapiše stvari, ki jih sovraži pri sebi, da bi se o njih pogovarjala dan ali dva pozneje.

Dva dni pozneje mi je povedala, da se ne sovraži več, da je spoznala, da je bilo vse to le dim in ogledalo, da resnično razume, zakaj se ne želi soočiti z določenimi stvarmi. Nato mi je povedala, da ji je všeč, kako je videti v ogledalu. To je ogromno, običajno se gleda in sovraži to, kar vidi, to je (po mojem mnenju) jedro njene depresije.)

Kakorkoli že, minili so štirje tedni in še vedno ima rada to, kar je, z otroki se ponovno ukvarja na zelo pomemben način in spet hodi na razgovore za službo!

Torej ne gre za izvirno zgodbo, vendar je vseeno ena od upanja. :)

Vse svoje molekule dobivam od Nemisis (povezava je za moje priporočilo - če kaj dobite, dobim majhno povračilo. :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je super mate, ti delaš odlično delo bomo naredili 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Gre za zelo zanimive in navdihujoče informacije. Kako je s stvarmi zdaj? Kako dolgo je trajal tečaj?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Preizkusite Activelle, za ženske v njihovih nagajivih štiridesetih letih. Deluje. Moja žena bi me že ubila :),
 
Top