DMT za podkožno injiciranje?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
kakšna je lahko formulacija DMT za podkožno injiciranje?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ko vidim takšna vprašanja, mi najprej pride na misel vprašanje Zakaj? Brez posmeha, že sam potek vaših misli je zanimiv.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Na splošno se koncept injiciranja, če ne omenjamo podkožnega vbrizgavanja, razlikuje od drugih vrst uporabe, večja absorpcija, močnejši učinek pri manjšem odmerku
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
To morda velja za druge snovi, vendar je DMT sam zelo aktiven v res majhnih odmerkih. Tu se poraja tudi vprašanje, ali se morda na ta način poskušate boriti proti toleranci? Ali pa gre za iskanje močnejših občutkov, doživetij? V slednjem primeru bo po mojem mnenju učinkovitejša čista substanca ter kompetenten nabor in nastavitev kot eksperimentiranje z načini dajanja.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
To ni. DMT ni med substituenti, ki aktivno sodelujejo z lipopolisaharidnimi kompleksi in sporočilnimi adipociti. Na splošno velja, da bo imel DMT, dan intranazalno, več učinkov kot subkutano.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Da, pri podkožnem vbrizgavanju gre za počasno sproščanje, toda ali imate v mislih smrčanje ali pršenje?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Prekajena prosta dmt ali prekajena čanga. Če govorimo o injekcijah, potem le v obliki fumarata.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne pozabite, če želite narediti snov, primerno za "vbrizgavanje", je ena od poti, ki jo je treba upoštevati, odvzem vzorcev krvi pred in po tem, ko jo nekdo kadi. največkrat se v našem telesu encimsko ali presnovno spremeni prvotna snov/struktura z oksidacijo ali redukcijo itd. ali povedano drugače, če imate sredstva za preučevanje, kako je videti molekula zdravila, ko je v krvnem obtoku, lahko poskusite to molekulo ponoviti. Za božjo voljo, ne mislite niti za trenutek, da če lahko kadite ali jeste, si jo lahko vbrizgate............ Vendar ni zdravila, ki ga ne bi bilo mogoče vbrizgati, vendar pa ni lahka naloga kartirati kemijsko preobrazbo ali pot, ki jo snov opravi v telesu. to je tudi vrsta študije, pri kateri je treba imeti večje razumevanje kemije kot osnovno znanje o organski "kuharici".
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
nikoli ne bi vbrizgal ničesar, česar niste filtrirali, lahko filtrirate dmt ?(filter brizge 0,22), če je tako, bi bilo verjetno tako enostavno kot domače kuhanje roidov.
vsaj bi zagotovo vedeli, koliko mg ste vzeli. mislim, da bi bila po mojem mnenju boljša možnost dmt vape.
 
Top