DMT iz lubja korenine mimoz

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozdravljeni ljudje.. ni moj lastni ustvaril, ampak od nizozemskega prijatelja. Ker nisem (postal) kemik, sem opazoval svojega prijatelja, ki tudi ni najbolj prof kemik. On v svojem Ketamin vibe me na kokain freebase hasj sklepov... nam je uspelo, vendar ne jemljite spodaj za 110% in če katero koli znanje in vidite napako, prosimo, omenite..

Kaj potrebujete

- Stekleni valj. Tu se zgodi čarovnija. Steklene vaze se za to zelo dobro obnesejo. Pazite, da ne uporabljate plastike, saj se nekatere vrste plastike raztopijo v bencinu, tega pa si ne želimo.
- Žlico, po možnosti kovinsko žlico z dolgim ročajem, s katero boste mešanico premešali.
- Mimoza Hostilis. Mimoza je drevesno lubje z visoko koncentracijo DMT. MH lahko kupite v različnih spletnih trgovinah in legalno na Nizozemskem in tudi na Kitajskem za približno 30 dolarjev ali evrov za 1 kg, kar naj bi dalo 100 g .
Za vsakih 100 gramov mimozine vam bo ostalo približno 0,5-1 gram DMT. Prihranite si veliko težav in kupite MH že zmleti v prah.
- Kavstična soda ali kavstična soda. To potrebujemo za pripravo osnovne mešanice. Pogosto jo najdete v trgovini kot sredstvo za odpiranje umivalnikov ali kavstično sodo. Bodite pozorni na embalažo, na kateri je navedeno, da je sestavljena iz 99 % NaOH ali KOH!
- Terpentin ali benzin. Za ekstrakcijo DMT iz osnovne raztopine. V redu je katerakoli blagovna znamka.
- Steklena pipeta. Za odstranjevanje terpentina iz steklenega valja. Ta tvori zgornjo plast obeh tekočin. - Steklena posoda za peko. V to posodo damo terpentin, ki ga bomo dali v zamrzovalnik.
- Aluminijasta folija. Za prekrivanje stvari - rezilo. Uporabljamo jo za strganje kristalov z dna.

Ekstrakcija:

OPOZORILO: DELALI BOSTE S KEMIČNO ZELO JEDKIMI SNOVMI IN S SNOVMI, KI SO ZELO VNETLJIVE. LASTNOSTI PRALNEGA BENCINA SO ŠKODLJIVE ZA PLJUČA. VEDNO NOSITE MASKO, ROKAVICE IN OČALA. PRAV TAKO DELAJTE V DOBRO PREZRAČEVANEM PROSTORU. PRI IZDELAVI OSNOVNE RAZTOPINE IZ GRANULATA JE LAHKO RAZTOPINA ZELO VROČA, TO UPOŠTEVAJTE.

Korak 1: posodo za peko postavite v zamrzovalnik.

Korak 2: zmešajte jo z razmerjem 1 gram luga v 10-15 ml vode na 1 gram mimoz. Cilj je, da na koncu dobite bazično tekočino s pH 14.

Korak 3: Bazično raztopino dajte v valj. Če je v njej vse, dodajte premikajočo se mimozo. Kozarec pokrijte in pustite, da mešanica stoji čez noč. Naslednji dan ponovno premešajte in nato pustite stati 10 minut.

Korak 4: Nato lahko dodate apolarno tekočino v razmerju 1ml na gram mimoz. Pustite popolnoma stati, dokler nista jasno vidni dve plasti tekočine.

Korak 5: Dvignite vazo in jo pet minut vrteti, kot to počnejo vinski snobi s svojim kozarcem. Nato jo pustite stati še pet minut in ta korak ponovite še dvakrat. Če se plasti tekočine ponovno ločijo, lahko zgornjo plast tekočine Posesajte s pipeto in jo položite v pekač. Poskrbite, da spodnja plast ostane v vazi. Posodo za peko pokrijte in jo za ~ 12 ur postavite nazaj v zamrzovalnik.

Korak 6: Pekač vzemite iz zamrzovalnika, s pipeto, ki ste jo prej uporabili, iz posode odstranite tekočino in jo dajte nazaj v vazo. Isto tekočino naj bi ponovno Uporabili za odstranjevanje ostankov DMT iz osnovne raztopine. Na koncu želite z isto tekočino trikrat ali štirikrat izvleči DMT iz osnovne raztopine.

Korak 7: Pekač z DMT na dnu postavite pod kuhinjsko napo za dušenje; vzemite pred časom miru, da boste prepričani o čistem izdelku. Ko hlapi odidejo in kristali Suhe oči lahko z rezilom postrgamo kristale DMT z dna.


Shranite DMT
DMT je kemijsko zelo nestabilen. S tem je mišljeno, da hitro razpade na primer zaradi temperature ali svetlobe. Čeprav želite DMT hraniti dlje časa, zagotovite svetlo in nepredušno suho in hladno okolje. Svoj DMT hranim v zamrzovalniku v kozarcu za vlaganje z vrečko silikonskih zrnc, vse skupaj pa je pokrito z aluminijasto folijo.

kajenje DMT
DMT je zelo močna snov. Odmerek je sestavljen iz ~50mG. Če boste to kadili prvič in če nimate tako natančne tehtnice, vzemite majhno glavo ščepca. Če želite potem večji odmerek ali ponovno kaditi, počakajte eno uro. Človeško telo za kratek čas vzpostavi toleranco na DMT. Če boste kadili DMT, poskrbite, da boste sedeli. Če to naredite "pravilno", boste za kratek čas padli v nezavest. Meni uspe sedeti s prekrižanimi nogami. Prav tako je lahko dobro imeti trip sitterja, ki vas bo spremljal in prizemljil po tripu. Izkušnja DMT je lahko zelo pretresljiva. V nasprotju s tobakom je kajenje DMT zelo moteče; dejstvo je, da imajo hlapi želeni učinek, zato ga ne želite zažgati. Ker ima nizko tališče, lahko to postane izziv. Tudi če nameravate kaditi DMT, želite v najkrajšem možnem času skozi telo vsrkati čim več dima. Po drugem zadetku postane fizično zelo težko sprejeti tretji zadetek. Da bi zagotovili, da boste v pljuča dobili čim več DMT-ja, je skupnost izdelala napravo, ki se zelo težko imenuje "Stroj". Ta "naprava" je po mojem mnenju obvezna oprema za kajenje DMT. Stroj ni nič drugega kot majhna steklena steklenička z nekaj jeklene volne v vratu in majhno luknjo na dnu. DMT položite na jekleno volno v vratu, nato pa z vžigalnikom segrejete vrat, da se DMT spoji z jekleno volno. Nato stekleničko držite navpično, ustnice pa na luknjici na dnu. Vžigalnik držite približno 8 palcev (20 cm) pod vratom steklenice in počasi vleci vžigalnik proti steklenici, dokler ne vidiš, da se iz nje kadi. Počakajte nekaj sekund, da se steklenička napolni z dimom, in globoko vdihnite. Ljubezen do dima zadrži nekaj pet sekund, izdihni in, če si upaš, vzemi še eno in, če si upaš in zmoreš, še eno.

sem naredil iz steklenice kokakole .33... super... moram priznati, da smo pričakovali 5MEO high, ampak vse novo in kot je bilo omenjeno ... ujeti neprofitni kemični dickheadi


Izkušnja
Čeprav se potovanja običajno razlikujejo, je nekaj stvari vedno enakih. Prvič, DMT ima zelo poseben in edinstven vonj. Ujemanje dima je lahko nekoliko težavno, če ste devica imate pljuča. Po prvem zadetku, za razliko od kajenja trave, učinki hitro nastopijo. Začne vam zvoniti v ušesih, katerega jakost je vedno višja in višja. Določene barve postanejo kontrastno popolnoma določene, pri meni zlasti oranžna. Vid na splošno bo super oster toliko časa, dokler ga boste lahko videli. Po drugem udarcu mišice zamrznejo z visoko hitrostjo, zaradi česar tretji udarec resnično postane izziv, ki ga je treba sprejeti. Po drugem ali tretjem zadetku se oči zaprejo in začne se pravo potovanje. Ljudi, ki so pred tem jemali stimulanse, kot so 2CB, tartufi, magične gobe, LSD ali visok odmerek MDMA, želim opozoriti. Razlika med tripom na zgoraj omenjene snovi in DMT je v tem, da pri omenjenih snoveh začnete halucinirati v znanem, obstoječem svetu. Z DMT-jem pa imate občutek v povsem drugem vesolju, kjer čas in prostor ne obstajata. Ko sem prvič kadil DMT, sem se počutil, kot da sem umrl in se ponovno rodil. Z besedami ne morem opisati izkušnje z DMT-jem. Prebral sem veliko poročil o potovanjih, vendar se nobeno ne dotakne intenzivnosti izkušnje. Po potovanju si vedno vzemite čas za integracijo ali predelavo nove izkušnje.

Nazadnje. To je postala prava knjiga! Če je karkoli nejasno ali če imate kakšno vprašanje, ga lahko objavite, potrudil se bom po svojih najboljših močeh, da nanj ustrezno odgovorim.

Do lune in nazaj na belem slonu..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
zelo lepe objave! zakaj jih ne najdem pri iskanju na DMT?
 
Status
Not open for further replies.
Top