DMT proti sintetičnim noidom.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej, fantje, kakšne so splošne razlike med alkaloidi na osnovi DMT in sintetičnimi kanabinoidi (JWH) iz indolov glede na moč ali psihoaktivnost?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Gre za popolnoma različne snovi glede mehanizma delovanja in psihoaktivnega delovanja, kljub skupnemu indolu v kemijski strukturi.

DMT je močan psihedelik, delovanje povzroča izkrivljanje resničnosti, vizualne halucinacije, duhovno izkušnjo.

Sintetični kanabinoidi kot vsi kanabinoidi vplivajo na receptorje CB.
Psihoaktivno delovanje je povezano z zaviranjem, sproščanjem, spreminjanjem resničnosti na drugačen način kot pri psihedelikih.

Vendar med njimi obstajajo nekatere skupne značilnosti, na primer, če se močno kadi, se pojavi stanje, podobno psihedeličnemu tripu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Odmerek tripa, ki ga dobimo z dimljenjem z uporabo baze brez DMT, je približno 20-25 mg
Če ni tolerance, je odmerek, pri katerem se pojavijo psihedelični občutki z JWH018, približno 5-7 mg.
Razlika med psihedeličnim občutkom, ki ga povzročita ti dve snovi, je ogromna
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, ali imate kakšne izkušnje o kanabinoidu 7add...moj prejšnji prodajalec pravi, da ima 7add, vendar ga nikoli nisem izkusil...izdelujem sintetične kanabinoide, ki jih potrebujem močne noide..5cl je bil moj najljubši..vendar ga je zelo težko najti v teh dneh..edini je na voljo 7add..moram vedeti, kako močan je in vreden.ali obstaja kakšna možnost, da bi dobili resnično močne noide na Nizozemskem..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Obstajajo zanimivi kratko delujoči analogi DMT, ki bi jih lahko uporabili pri zeliščih. Mislim, da 5-MeO-DMT ni slab kandidat.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok, to se sliši zelo zanimivo, potem je to morda dobra točka za eksperimentiranje.
 
Top