DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
UVOD: V TEM PRIROČNIKU SO OPISANE KEMIJSKE IN KEMIJSKE TEHNOLOGIJE, KI JIH JE TREBA OBRAVNAVATI V OKVIRU KEMIJSKE ZAKONODAJE.

N,N-dimetiltriptamin, splošno znan kot DMT, je močan psihedelik, ki je znan predvsem po kratkem trajanju delovanja; za razliko od LSD lahko učinki DMT trajajo od 15 minut do 3 ur, odvisno od načina jemanja. DMT lahko injiciramo, vdihavamo ali zaužijemo z "inhibitorjem monoaminooksidaze (MAOI)", (MAOI) zavira delovanje "monaminooksidaze". brez MAOI; telo oralno zaužit DMT hitro presnovi.

DMT je bil med znanstveniki sporen glede tega, ali nastaja v možganih ali ne. v knjigi ricka strassmana, DMT: The Spirit Molecule : V knjigi Strassman: A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences (Zdravnikove revolucionarne raziskave biologije skorajšnje smrti in mističnih doživetij ) je obravnaval možnost, da se DMT proizvaja v "epifizi" in da je DMT "molekula duha" ter ima nekaj opraviti z "dušo". trenutno ni dokazano, ali lahko DMT nastaja v možganih ali ne, vendar je bilo dokazano, da encimi, ki so potrebni za proizvodnjo DMT, obstajajo v človeških tkivih, vendar zunaj samih možganov. dejansko je bila prisotnost DMT v urinu povezana z ljudmi s shizofrenijo in psihozo (Jacobs in Presti, 2005)

DMT IN ZUNANJI SUBJEKTI.

Številni primeri so poročali o srečanjih z zunanjimi entitetami iz "hiperdimenzionalnega" prostora med psihedelično izkušnjo ali "tripom". te zunanje entitete so bolj podobne nezemljanom in žuželkam ali "entitetam" v humanoidni obliki.

mnenje ricka strassmana o srečanjih z zunanjimi entitetami v intervjuju:<<Srednjeveški judovski filozofi, na katere se opiram pri razumevanju hebrejskega biblijskega besedila in njegovega koncepta prerokbe, prikazujejo angele kot Božje posrednike. To pomeni, da za Boga opravljajo določeno funkcijo. V kontekstu moje raziskave DMT menim, da bi lahko bitja, ki jih vidijo prostovoljci, pojmovali kot angelska - to je prej nevidne, breztelesne duhovne sile, ki so ujete ali zavite v določeno obliko - odvisno od psihološkega in duhovnega razvoja prostovoljcev - in prinašajo prostovoljcu določeno sporočilo ali izkušnjo>>.

UČINKI DMT.

Psihedelična izkušnja z DMT lahko vključuje:

  • halucinacije
  • časovno dilatacijo
  • vidne, slušne in otipne motnje
  • občutke intenzivne radosti
  • Izkušnje zunaj telesa
  • zaznana spoznanja ali epifanija
neželeni učinki lahko vključujejo:
  • razširjene zenice
  • nehoteno hitro gibanje oči
  • omotica
  • visok krvni tlak
  • Povečan srčni utrip.
  • Slabost in bruhanje
  • Koma in/ali zastoj dihanja (v velikih odmerkih)
slabe izkušnje s potovanjem lahko vključujejo:
  • občutek izgube nadzora
  • dezorientiranost ali zmedenost.
  • Negativna čustva, kot so strah, tesnoba, žalost, jeza ali vznemirjenost.
  • strah pred tem, da bi postali nori.
  • Nasilne ali neprijetne podobe ali zvoki.
  • podoživljanje bolečih spominov ali travm.
  • Strah pred smrtjo.
Dolgoročni učinki zlorabe DMT lahko vključujejo:
  • moteno razpoloženje
  • neorganizirano mišljenje
  • vztrajna paranoja
  • motnje vida
  • Halucinacije in motnje vida
Odmerek DMT (dimljen/parjen).
  • Prag: 2-5 mg
  • Lahka: 10-25 mg
  • Običajno: 20-40 mg
  • Močno: 40-60 mg
TRAJANJE POTOVANJA Z DMT (dimljeno/izparjeno).
  • začetek: 15-30 sekund
  • trajanje: 5-20 minut
  • običajni učinki po uporabi: 15-60 minut



To je kratek in jedrnat uvod v DMT. DMT je splošno znan in po mojem skromnem mnenju je veliko bolj zanimiv kot LSD. to je tudi moja prva objava na forumu :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Zahvaljujemo se vam za delitev teh informacij. Ni dovolj besed, s katerimi bi lahko opisali možnosti, ki so s tem povezane.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pomislil sem, da bi z vami delil svojo zadnjo izkušnjo z DMT:

100-odstotni dogodek raztapljanja ega.
Tako lepo in fantastično in grozljivo in čudovito.
Odklopljen sem bil 9 minut, vendar se mi je zdelo, da je trajalo več ur.
2 vdiha mojega vapeja.
Verjetno manj kot 40 mg DMT.
Ničesar ni podobnega. Sploh.
Tako lepo in edinstveno.
Izgubil sem VSE občutke o sebi, o tem, kdo, kaj ali zakaj sem.
Samo mešanica entitet in barv v neskončnosti kalejdoskopskega raztapljanja.
Razmišljal sem o tem, kaj dela stvari stvari; poskušal sem se spomniti, kaj je bilo pred mano.
Nekajkrat me je zagrabila panika, saj sem se spraševal, ali bom kdaj našel pot nazaj k temu, kar sem bil, karkoli je bilo, kjerkoli je bilo, vendar je bila panika majhna. Nič večjega.
Nekako sem vedel, da moram biti.
Tako sem bil.
Nekaj kasneje sem se spomnil, da sem jaz, da imam dom, roke in noge, odprl sem oči, vzel telefon, ustavil časovnik (nastavljen na 15 minut) in videl, da je minilo le 9 minut.
Vstal sem in šel v kopalnico, kjer sem sedel na tla in praskal svojega mačka po obrazu ter mu govoril, kako neverjeten je in kako zelo ga imam rad. Ves čas se mi je zdelo, kot da sem v svetu, ki se je spreminjal v realnost, kot stroboskopska luč, čas pa se je prepletal med bivanjem z mojim mačkom in praznino.

To sem počela približno 15 minut, nato sem se spustila po stopnicah, si privoščila skledo kosmičev in se vrnila po stopnicah v posteljo.
Nisem mogel zaspati, ker me je tema vedno znova zdrsnila nazaj, zato sem spil 40 mg MDMA in četrtino 1 mg alprazolama.
Tega ne bi potreboval, če ne bi bil sam, mislim, da tega ne bi potreboval.

Aftershock in potovanje, celoten dogodek, sta se zgodila v manj kot eni uri.
To je bila najbolj neverjetna stvar, kar sem jih kdajkoli naredila, in obupno si jo želim ponoviti, vendar me je tako strah.
To je tako lepo in hkrati tako strašljivo, tisti trenutek, ko se sprašuješ, ali boš sploh še kdaj vedel, kaj si ...

Nekaj časa bo trajalo, preden bom to še enkrat poskusil; to izkušnjo moram dobro usvojiti.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kje lahko dobim najboljše Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na številnih trgih... Svoje kupujem večinoma na trgu Nemesis, in sicer pri Boomshankarju in Fatherless na tem trgu.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Če mi lahko pošljete povezavo, bi vam bil zelo hvaležen
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V mojem podpisu je priporočilna povezava do Nemesis na Nemesis so /u/boomshankar (če se prijavite prek moje povezave, dobim drobiž od vaše porabe, vendar vsak malo pomaga :) )
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To bom zdaj preučil
Zahvaljujem se vam.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT je jebeno nor, človek. Takojšnji comeup me je vedno ohromil. Vsakič, ko sem kadil to snov, me je popolnoma razneslo. Za vse, ki tega še niste poskusili. To je iskreno ena najbolj kul drog, kar jih je kdaj obstajalo. Verjemite mi, da vam ne bo žal, da ste jo poskusili!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To je bil edini razlog, zakaj sem se vključil v ta forum, da bi dobil DMT.
Svoje izkušnje bom delil, ko bom to opravil.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ekipa Boomshankar mi je predlagala, naj pred jemanjem DMT poskusim z majhno linijo ketamina, da bi odstranil del panike, ki jo povzroča ta hiter začetek. Deluje kot čar, zdaj ga vidim kot bistveno kombinacijo :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nekako si ne morem predstavljati povezave med ketaminom in DMT-jem, če sem iskren ...

Ampak po pravici povedano, glede na to, kar se spomnim, te kombinacije pravzaprav nisem poskusil.

Ne bom je sodil, ne da bi jo poskusil. Preizkusil jo bom. Hvala za priporočilo. Če grem v pekel po tem, ko sem to vzel, potem te jebem 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dejstvo, da tega še niste storili, mi pove, da sem varen :p
 
Top