DN prodajalec skrivnost, kako tihotapijo in rekristalizirajo metamfetamin

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Najprej se metamfetamin pretihotapi v rojstnodnevnih voščilnicah, ki se zdrobijo v drobtinam podobno konsistenco in vakuumsko tesno zaprejo v tanko srebrno plastiko Mylar, ne v plastiko vac seal, ker se to vidi na rentgenskem žaru, tako karteli in drugi pošiljajo svoj metamfetamin po vsem svetu.

metoda rekristalizacije, s katero se metamfetamin spremeni nazaj v črepinje:
V posodo Bain-Marie (ne v dvojni kotel, ker je preveč nevarno) dodajte metanol in rahlo segrevajte (metanol se uporablja zaradi vonja ali česa podobnega), ko se segreje, dodajte metanol v prahu.

Mešanico raztopite in mešajte na toplem, dokler ne postane gosta, uporabite 1/3 metanola na metan prah, ko doseže določeno konsistenco, odstranite Bain Marie z ognja in jo takoj postavite v hladilnik pri nastavitvi temperature 4, tako da je pravilna hladnost po več kot noči bi morali priti nazaj do kristalov ali enega velikega kristala, ki ga lahko razdelite na črepinje, odstranite in pustite, da se posuši, najbolje je, da ga pustite v hladilniku, dokler se vse izhlapi.

Nisem kemik in imam najosnovnejše razumevanje kemije, ki ga lahko ima človek, to tehniko pa mi je razložil prodajalec na temnem omrežju, ki prodaja meto z vsega sveta.

če ste kemik, mi povejte, ali sem to pravilno razumel, če nisem, prosim, popravite ali razložite pravilen postopek ad te metode osebno še nisem izvedel
 
Top