Question Ali kdo ve, kako najbolje prenesti zdravila čez mejo

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ali kdo ve, kako najbolje prenesti zdravila čez mejo, in ali kdo ve, kako zdravila likvidirati za boljši prevoz
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
To je odvisno od tega, kako daleč ste od meje. Če je <10 km, potem se nekaj naučite od HAMAS-a - naredite sladkorno raketo in jo izstrelite pod kotom 45 stopinj do ciljne točke. Ne pozabite na žep za droge pritrditi kakšnega svetilnika GPS. Bolje je opraviti nekaj predhodnih raziskav bližnjega ozemlja, da na tej lokaciji ne bo raketnih sistemov zemlja-zrak.
Veliko sreče in nam prosim sporočite povratne informacije o svojem uspehu ali novico o tem, katero državo bi morali redno preverjati.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Zagotovo je odvisno od meje in teže, vendar mi je bilo rečeno, da so res naredili nekaj izjemnih izboljšav z diskretnimi droni in podobno tehnologijo. Tehnika ponuja toliko prednosti in tudi slabosti in verjetno ni dostopna ali dosegljiva za vse in povsod, vendar je ena od stvari, ki jo tehnika ponuja, zmožnost premikanja nečesa s precejšnje razdalje, ne da bi to dejansko imeli. Dobro organizirana ekipa na obeh straneh lahko doseže velike stvari.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Menim, da je kokain dobra izbira. Stavil bi na katero koli rastlino, ki je ne morete gojiti lokalno. Mislim, da je odvisno od tega, kaj vaše stranke najbolj zanimajo
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
vstaviti v telo živali, na primer ovce ali krave.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Morda bo na sporedu padec brezpilotnega zrakoplova?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Mislim, da lahko tekočino samo natočite v termovko in jo vzamete s seboj (ali jo pustite nekje na vlaku, avtobusu ali idk), ne vem, katero mejo prestopate, vendar z letalskim prevozom to ne bo mogoče, ker ne morete vzeti več kot 50 ml tekočine na letalo ...
 
Top