Ali pridobivanje zelo velikih kristalov med metakristalizacijo kaže znake manj čistega izdelka?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Pri tem sem upošteval naslednji priročnik: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/

in prebral naslednje: Paradoksalno je, da umazani meth kristalizira bolje kot čisti meth, saj kristali hitro rastejo okoli delca nečistoče in tvorijo lepe, velike in trde kristale.

Priložil sem 3 slike. Dve od njih sta sliki naših poskusnih serij, ki smo ju posneli sami in prikazujeta manjše jasnejše črepinje, ki smo jih kristalizirali z metodo na zgornji povezavi, druga fotografija pa je slika, ki sem jo vzel z interneta (črna rokavica) kot primer zelo velike črepinje, velike kot roka.

Če na podlagi teh navodil za kristalizacijo prejmete črepinje, ki so tako velike kot črepinje na sliki s črno rokavico, ali to pomeni, da je vaš izdelek nečist? Ali je na podlagi slik mogoče ugotoviti, da so naše serije čistejše od teh?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
nisem najbolj izkušen z ledom, vendar črna rokavica zame sploh ni videti kot met (ik its just shit ice but it reminds me like a big hunk of quartz or something). some of ur shards are bigger than others ive seen, but nothing to be ALARMED about. the ones in the first pic look great! it looks clean to me but I would get a 2nd opinion.

Tem bi bolj zaupal kot res majhnim drobcem ^^;
Ali si razmišljal o prodaji na forumu?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
to pomeni, da so imeli veliko prostega prostora za rast. velika kristalizacijska posoda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Če bi izdelali metamfetamin, to ne bi bilo res, če pa ste ga nekje kupili ... ja, to ni metamfetamin ... err, mislim na sliko s črno rokavico, to ni metamfetamin
 
Top