DON - dejavnost

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, moje ime je noname ;)
želel sem vas vprašati za vaše mnenje o DON prebral sem nekaj poročil, vendar je težko dobiti kakšno objektivno oceno strokovnjaka.
Alexander je pisal o stimulativnih učinkih, podobnih amfetaminom....
samo kaj to pomeni? Ali obstaja evforija kot po amfetaminu? Ali obstajajo vizualni in psihedelični učinki pri večjih odmerkih?

Lepo bi bilo, če bi kdo komentiral, ker nočem zapravljati reagentov ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Pozdravljeni! Kar zadeva DON, tam verjetno ne boste našli ničesar, povezanega s klasičnimi učinki amfetamina (pri čemer so psihostimulativni učinki prisotni v različnih stopnjah).
Žal ni študij, ki bi preučevale psihoaktivnost te snovi in tudi njene farmakološke parametre. Vendar je na podlagi povzemanja razpoložljivih podatkov o primerih in poročilih ter na podlagi strukture molekule, derivatov snovi in njene podobnosti z drugimi molekulami mogoče sklepati o njenih učinkih.
Odmerjanje za DON je treba začeti s 3 mg, če ste izkušen uporabnik, lahko začnete s 4-5 mg (vendar ne več!). DON se namreč razlikuje od razreda DOx. Trajanje je običajno približno 7-8 ur, prevladujoči učinki pa so "blagi psihedelični učinki" (pri odmerku 2-3 mg), vidne in slušne halucinacije (pri odmerku 5-10 mg) ter enteogeni in, psihostimulativni učinki.

Če se odločite za sintezo, poskusite z D-enantiomerom in svoje občutke obvezno delite tukaj.
 
Top