droge in gibanje haes

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pred kratkim sem razmišljal o vzporednicah med uživalci drog in zagovorniki gibanja za zdravje pri vsaki velikosti (haes). priznam, da so mi prvi veliko bolj všeč kot drugi. vedno sem imel občutek, da so si debeli ljudje to naredili sami in da so si sami krivi. zakaj bi se izpostavljali nečemu, kar škoduje njihovemu zdravju? ne da ne bi vedeli. potem me je prešinilo... uporabniki drog (tudi jaz) počnejo popolnoma isto stvar. nekateri v veliko večji meri kot povprečne osebe plus size. zdi se mi smešno, kako so si podobni...

ne maram tako uporabnikov drog, ki poveličujejo njihovo uporabo/delajo se, kot da je to popolnoma zdravo, kot debelih ljudi, ki se obnašajo, kot da z njihovim načinom življenja ni nič narobe. oboje je v redu, če se zavedate in obvladate tveganja, ki prihajajo s tem. če vas ne skrbi za vaše zdravje, je v redu, vendar morate to priznati. ne morete vsem drugim vcepiti v glavo, da je to normalno. morda veliko ljudi to dela in tudi to je v redu, vendar to ni tisto, za kar smo ustvarjeni, in je tako zajebano, da druge ljudi silijo, da živijo tako.

ne mislim nikogar sramotiti ali mu govoriti, naj preneha jemati droge. še naprej bom jemala droge, vendar vsaj vem, da to ni dobro zame. večina ljudi na forumu to tudi ve, hvala bogu, vendar sem spoznala ljudi, ki upravičeno mislijo, da jim to ne škodi, in to me zelo moti. ne maram neumnih ljudi ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vsi imamo svoje razvade (hrana, droge itd.) Vrteži so zabavni! Vendar se moramo vsi zavedati, da imajo svojo ceno. Prepuščanje čemur koli ni dobro.

Ob tem je treba povedati, da mi malo duševnih počitnic z drogami od časa do časa naredi dobro srce.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dejansko. Zmernost je tanka meja, po kateri je treba hoditi. Sam jo redko prakticiram in brez zadržkov priznam, da iz nepremišljenosti počnem, kar hočem. Zmanjševanje škode in odgovornost sta zelo pomembna. Vsak čevelj ne bo ustrezal, delajte, kar vam ustreza. Vsakdo, ki misli, da ima "ODGOVOR" za osebne težave nekoga, je po mojem mnenju precej domišljav, pa tudi, kako disciplinirati otroka, ki je neobvladljiv?
Mislim, da bodite najboljši, kar lahko ste, ne glede na to, kaj to je. To je tvoja vloga, ki jo moraš odigrati, in imaš samo eno predstavo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Mislim, da ste to odlično povedali. Different strokes for different folks
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kadar je mogoče, merim z denarjem. Tisti, ki zlorabljajo svoje telo na račun davkoplačevalcev, so PROBLEMATIČNI :rolleyes: Živite in potem pustite tudi umreti. Anarhokapitalizem libertarizem utilitarizem
 
Top