Zdravila po pošti

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hej, zanimalo me je, ampak kako lahko dilerji po pošti pošiljajo pakete z drogami v notranjosti in ne samo v prahu, kako skrijejo gobe ali tekočine ?

Tega ne nameravam početi, ampak to je moje vprašanje.

kakšne tehnike uporabljajo?
Vem, da nekateri pakete poškropijo s kisom in papriko ter zavijejo z aluminijem.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
To vprašanje me zanima. Upam, da mi bodo na to vprašanje odgovorili nekateri strokovnjaki.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ali ne bi bilo zaradi aluminija to bolj sumljivo? potem je nekako očitno, da nekaj skrivate. ampak ne bi vedel, nikoli prej nisem pošiljal zdravil po pošti.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vem, da nekateri ljudje skrijejo blago v aluminij in nato aluminij položijo v stekleničko, napolnjeno s šamponom (priljubljene znamke), vendar ne vem, ali to deluje, saj tega še nikoli nisem poskusil
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Veliko ljudi pravi, da aluminij pomaga blokirati rentgenske žarke, vendar mislim, da je to mit
Svinec pomaga blokirati rentgenske žarke zaradi svoje gostote 11400 kg/m³, aluminij pa ima le 2700 kg/m³, zato mislim, da je neuporaben.
je dober le za zavijanje droge
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Imate kakšno boljšo zamisel za blokiranje rentgenskih žarkov?
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
sranje! aluminijasta folija ne blokira rentgenskih žarkov.
vaš drog je kup organskih molekul. organske so na rentgenskih žarkih videti drugače kot kovinske in jih je mogoče razlikovati.
če želite blokirati rentgenske žarke, morate svoj dope potopiti v podobno organsko enveronogo, da bo videti kot nekaj nedolžnega. toda na tej točki se ustavljam, saj nisem pripravljen razkriti svojih metod prikrivanja.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Te informacije sem našel šele zdaj, zato opravite nekaj testiranj in lastnih raziskav Nisem odgovoren, če uničite svoj drog ali kaj drugega !!!


Kositer, antimon, volfram, bizmut so dobri za blokiranje rentgenskih žarkov, vendar jih nihče ne bo uporabljal za skrivanje mamil, zato sem našel nekaj boljšega ;

Podjetje izdeluje premaze za bolnišnice, ki jim pomagajo blokirati rentgenske žarke.
Uporabljajo barijev sulfat, našel sem francosko spletno stran, ki ga prodaja poceni (15 €/5 kg).
(prodajajo tudi druge poceni kemikalije, ki jih lahko uporabite za sintezo)


Za izdelavo lastnega premaza uporabite 5 kg barijevega sulfata in 2 l vode.

!!! Idk, če se suh premaz lahko zlomi, zato ga poskusite, preden razmažete paket !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Zahvaljujem se za pomoč, preizkusil jo bom
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dajte mi povratne informacije pls
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Hvala za raziskavo @HewHiSt, zelo cenjena! Danes bom stopil v stik s tem podjetjem.

Francozi, ki se zdaj že večkrat za mene znajdejo v spopadu, lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Tekočina je preprosta, polna steklenička šamponskega ovitka, vlažilna krema
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
To je to? Samo steklenička, napolnjena s šamponom?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mislim, da je to preprosto
Lahko uporabite šampon ali druge kozmetične izdelke
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
dobra vprašanja, tudi mene to zanima
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nekoč so mi jih nekaj dostavili v povsem novi prazni pločevinki za barvo. Vakuumsko zaprte vrečke znotraj te zaprte pločevinke z barvo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekoč se mi je zgodilo, da je nekdo zamaskiral paket kot semena s pismom "Dobrodošli v nekem lažnem vrtnarskem klubu". Ali podobno naročilo za paket začimb iz podjetja, ki se ukvarja s kuhanjem. Imel sem otroške igrače, ki so vsebovale kot škatlo za svinčnike, v katero so dali izdelek, nato pa paket ponovno zaprli. Načinov je ogromno. Potrebujejo le preobleko. Trgovina z dolarji je ključna za te stvari.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Ali obstaja kakšen način, da vašega paketa psi ne bi mogli zaznati ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Psi se zanašajo na vonj, zato ga večkrat zapečatite, umijte zunanjost, preprečite, da bi se v njem nahajala zdravila. Vonj lahko poskusite prikriti, vendar so psi včasih usposobljeni, da opozarjajo na kavo ali druge močne vonjave, zato je bolje, da preprosto ne povzročajo nobenega vonja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Če si ogledate carinske slike in rentgenske posnetke, imajo računalniško podprte detektorje kontrabanta. Na podlagi gostote rentgenskih žarkov lahko ugotovijo, iz česa je nekaj narejeno, in lahko razlikujejo aluminij od jekla od svinca ECT. Velike kovinske stvari, ki nekaj skriva v pošti, ni težko opaziti. Boljša možnost je, da jo poimenujete nekakšna benigna stvar, ki je videti podobno, kot da jo skrijete.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Ne morete premagati x-žarkov obdobje. To ni mogoče. Tudi če vam uspe skriti žarke, da ne razkrijejo sestave tega, kar je v embalaži, boste videli veliko prazno mesto. Kar je še bolj sumljivo. Nobena država ne more pregledati vsakega paketa, saj pakete izbirajo naključno in na podlagi dokumentacije. Iščejo stvari, kot so država, deklaracija predmeta, naslov, kamor je namenjen. Hitri vizualni pregled se opravi veliko pogosteje kot rentgenski pregled. Pogosto se uporabljajo psi.
 
Top