suha hitrostna pasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kako sušiti
Amfetamini
hitrost v pasti?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Samo odstranite tekočino iz hitre paste in jo dajte v petrijevko ter postavite na mesto, kjer sije sonce
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hočem posušiti 400 gramov!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh nato postavite na krožnik.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Umazanijo najprej sperite z litrom acetona, bolje z 2 litroma, nato filtrirajte in filtrat raztopite v topli vodi.
Izmerite pH, vrednost mora biti rahlo kisla, če ni, dodajte kapljico klorovodikove kisline. Vse, kar se ni raztopilo v vodi, lahko filtriramo in zavržemo.
Nato vse skupaj trikrat speremo s petroleterjem in zavržemo.
Nato dodamo NaOH, dokler pH>13. Zgornja oljnata faza je amfeferebaza. Ločimo jo in spodnjo fazo 3-krat speremo s petroletrom, izvlečke in freebase odvržemo skupaj, dodamo MgSO4, dokler se ne nehajo zlepljati, in damo v zamrzovalnik za 4 ure.
Nato filtriramo MgSo4 in pustimo, da petrol eter izhlapi na zraku, preostalo freebazo speremo z acetonom v čašo, pripravimo raztopino H2SO4:IPA v razmerju 1:5 in jo po kapljicah dodajamo v čašo, dokler pH ni med 6 in 7.
Filtriramo oborjeni Amfejev sulfat in pustimo, da aceton izhlapi. Morda boste to pretehtali in se razjezili, kako so vas spet prevarali, vendar ni drugega načina, da bi porabili pastino sranje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
To je dobro priporočilo. Na žalost bo po ekstrakciji A/B v njem kofein. Prebral sem, da lahko kofein ločite od amfina s pomočjo hladne vodne raztopine. Nekakšna vrsta zamrzovanja. Mešanico amfina in kofeina morate raztopiti v vodi in jo ohladiti na 2-3 *C. Kofein se bo oboril, amfov sulfat pa bo ostal v vodi. Nato lahko kofein filtrirate in izparite vodo, da dobite amf ali pa s to vodo izvedete ekstrakcijo A/B.
P.S. Tega nisem poskusil in nisem prepričan, da bo odstranjen ves kofein. Verjetno bodo sledi kofeina v končnem izdelku.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Poznam to pot, bolje je uporabiti vročo vodo, vendar le toliko, kolikor je potrebujejo za raztapljanje vsega ,nato pustite, da se ohladi.
Opazovali boste, kako se tvorijo dolga bela vlakna, teh pa je vedno več, morda toliko, da imate samo še kašo, to je ves kofein, filtrirajte jo in pustite, da preostala voda izhlapi, ostanek je amfetamin.

In ne glede na to, kakšno metodo čiščenja sem zaporedoma uporabil, se je v analizi TLC vedno še vedno pokazal kofein, popolnoma ga ne dobite več ven.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hočem suho, da bom lahko delil!
Tega ne morem narediti v svoji hiši!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Te odpadke morate pred deljenjem očistiti.
Preprosto ga pustite odprtega na zraku, topilo bo izhlapelo samo od sebe, vendar pri 400 gramih to traja dlje.
Vendar ga raje očistite, naj vam bo to povedano.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
To bom storil
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Torej, ko dodam amfetamin v vodo, bi moral biti ph slichtly acid ???? jaz sem se ustrašil @ ph 8 -7 moram shraniti nekaj amina, da ga popravim, ko dodam preveč. ampak danes sem imel jaz lepo ne menjava papirja, ko sem testiral ph. (me je mislil oke to je ph7), ko sem posušil gram dal v kozarec in ph je bil spet osnovni v vodi iz pipe... ampak nekaj ranja dodal in sem ga spil. jaz mislim, da potrebujem spanec
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ne amfetaminski mister, temveč umazana hitrostna pasta, ki jo želimo očistiti. Če želite umazanijo odstraniti iz topila, ga morate pripraviti s pH=3. Čisti amfetamin sulfat je nevtralen, nima vonja, ne peče in ne draži nosu ter je rahlo grenkega okusa.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man moram se naučiti brati preostanek teme, imaš popolnoma prav, samo preskočil sem aceton wasj s to količino
 
Top