Nizozemski vonj hitre paste

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Imam vprašanje za vse ljudi, ki vedo, kaj je prava čista nizozemska hitrostna pasta
Imajo tisto fino belo kremasto pasto, ki zelo lepo diši

Kaj je tisto, zaradi česar tako lepo diši?
Vem, da olje A pretvorijo s kislino in dobijo pasto, vendar zakaj še vedno tako lepo diši?

Ko sem poskušal pretvoriti svoje olje A, reducirano z al/hg, v pasto, ni imelo tistega lepega zasvojljivega vonja.

Kje je torej odgovor? Kaj naredi, da ''njihova'' (nizozemska) hitrostna pasta tako lepo diši?
Ali pa gre samo za to, da naredijo najčistejše olje A, ki ga je mogoče narediti, in ga nato pretvorijo s čistim metanolom in kislino?
Ali v čem je odgovor?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem, prosim, nehajte govoriti te neumnosti, ker ne veste, o čem govorite, saj očitno v življenju niste imeli čiste nizozemske paste.
Obstajajo tudi ljudje, ki čistijo svoje stvari in ne dajejo ničesar, kar bi zmanjšalo njihovo kakovost, ker vedo, kaj počnejo s to politiko!
Govorim o čisti nizozemski pasti, ne o kakšni posrani 5-odstotni hitri pasti, ki je s kofeinom razbita do lune.
Če torej ne veste, kaj je vonj čiste mase, se prosim ne vmešavajte v to razpravo.

Obstajajo ljudje, ki vedo, o čem govorim, in morda lahko osvetlijo to temo.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... čeprav živim blizu nizozemske meje in sem ga redno jemala (25 let stranke..), ampak ti poznaš resnico, ne jaz

vseeno imejte lep dan
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Mislim, da zato, ker uporabljajo metanol z a-oljem in ne aceton, kot sem prebral tukaj, ki ga skoraj vsi uporabljajo tukaj.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nisem hotel biti nesramen do tebe ali kaj podobnega, vendar si prišel s tem odnosom, da ni nič drugega kot polna kofeinska pasta tam zunaj.

Prosim ljudi, ki imajo nekaj več znanja, da se oglasijo
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
osebno ... odkar uporabljam amfetamin sulfat, sem opazil, da sploh ni tako visok kot nizozemski speed
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
to ni neumno vprašanje, ker je pomembno, če želite prodati svoj izdelek.
ljudje govorijo o njem in če imate svež vonj, ste dobri.
Aceton diši bolj po barvi (moje izkušnje).
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Prepričajte se sami, vzemite nekaj suhega acetona (destiliranega ali posušenega nad sušilnim sredstvom) in raztopite nekaj te nizozemske paste. poglejte, koliko vam ga je ostalo, in začnimo od tam.
Najpogosteje oblegajo amfetaminske laboratorije s količinami kofeina, kar kaže na to, da so rezali pri izvoru. nekaj okoli 70 % uličnega speeda vsebuje kofein, bog ve, s čim so rezani drugi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Tudi vi ste eden tistih, ki radi sesajo kemijsko umazanijo skozi nos, ker tako lepo peče, kajne?

Zdaj pa začnimo resno...

Amfetamisulfat je verjetno najčistejše od čistega, kar lahko zaužijete pri amfetaminih, saj ne morete smrkavati A-olja, ki vam v glavi vse zažge. Amfetaminov sulfat, če ga drobno zmeljete z mlinčkom, je bel, popolnoma brez vonja in zelo grenkega okusa droben prah. S tem se vsi strinjamo, kdor trdi drugače, naj zleze v kakšno jamo in nikoli več ne pride ven.

Zdaj pa mi, prosim, povejte, kaj naj bi bilo v mastni pasti še posebej čistega? Maščoba vsebuje morda 15-30 % amfetamin sulfata, ostalo so laktoza, kofein, topila in sintezni mulj, ki ga proizvajalec ni očistil olja, da ne govorimo o mešalcih paste.
Če bi ga naredili pravilno, namesto da vanj vržete vse to sranje in mešate, ne bi nikoli postal pasta. Zato, prosim, nehajte s tem govorjenjem o trgovcih. ...prava čista nizozemska hitrostna pasta.... se smejim do onemoglosti...
To so ljudje, ki verjamejo, da dober speed daje res lepo razbijanje srca, željo po premikanju in mora peči v nosu.
Tukaj jih ne boste našli, ker so bili že obveščeni.
Predlagam vročo vodo, nato filter in nato v hladilnik, potem pa si lahko ogleda svojo kofeinsko brozgo.
Ampehtamin sulfat bo še vedno v raztopini :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ali ste razumeli, kar sem napisal? Ker ni videti, da ste prebrali, kar sem zahteval!
VPRAŠAL SEM, KAJ POVZROČA TA PRIJETEN VONJ V NJIHOVI PASTI!
Ker ste napisali samo amaterske stvari, ki jih že dolgo poznam
In nizozemska pasta pure speed, o kateri govorim, bi morala vsebovati samo: metanol, malo nereagirane žveplove kisline in amfetamin sulfat

PASTA POSTANE, KO OLJE SPREMENIŠ V SULFAT; TAKO DA NE, V NJEJ NI SRANJA, ČE VANJO NE MEČEŠ SRANJA!!!
Če nimate nobenega boljšega odgovora, ki bi ga napisal, prosim, da se izognete tej temi, saj vaš odgovor ni pomagal niti 1% mojega vprašanja, ki sem ga postavil.

Torej vprašanje še vedno ostaja!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Iz svojega samopripravljenega olja A dobim samo amfetamin sulfat brez kakršnih koli nečistoč in diši kot nič. To je čisto, moj prijatelj. Prebral sem vaš post in vam povedal resnico o vaši hitrostni pasti in o tem, kaj je resnično čisto.
Vi, tako imenovani profesionalci, nimate pojma o čiščenju izdelka in zato vanj vržete umazanijo, da bi ga prodali. Vonj in okus izvirata iz stranskega produkta sinteze, tako imenovanih nečistoč, kar vam je bilo že enkrat povedano, potrdil vam ga je strokovnjak, zdaj pa srečno naprej z vašim umazanim gnusnim blatom.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Žalite ljudi, ki jih sploh ne poznate, in pravite, da mečejo umazanijo v nekaj, česar sploh ne prodajajo.
Čisti suhi sulfat res ne diši po ničemer, morda le malo po mačjih iztrebkih, ALE pasta ima vonj in čista pasta ima vonj, ki ga očitno niste vonjali
saj ne veš o čem govorim, zato bomo končali to razpravo, ki si jo v tistih svojih prispevkih vodil sam s sabo.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, nehaj s tem. Spravljaš se v zadrego. Študij kemije. Amfetaminov suphat z izsušenimi topili je brezbarvna suha bela sol brez odtenkov, brez vonja, grenkega okusa.
Če je pasta, je še vedno mokra od topil in del njene teže bodo predstavljala neizparjena topila, ne pa amfetamin.
Če ima vonj, je ta posledica nečistoč ali dodatkov, ki so še vedno v kemikaliji ali so ji bili dodani.
To je preprosta resnica, sprijaznite se z njo in nehajte žaliti ljudi, ki vam to poskušajo povedati.

Če se vam zdi, da je amfetaminska pasta močnejša od drugih oblik amfetamina, ki ste jih poskusili prej, je to zato, ker so bili ti prejšnji praški narezani v večji meri kot ta snov. Ali pa da je vse to ali del tega metamfetamin.
Ena najmočnejših oblik amfetamina, ki sem jo kdaj poskusil v času svojih zabav, je bila rjava, polimerizirana golazen, ki je bila nekaj časa naokoli. Zdaj vem, da je bilo to sranje: slabo izdelan in slabo prečiščen surov amfetamin. Vendar je bil verjetno bolj koncentriran kot večina speeda, ki je bil takrat na voljo. To pa še vedno ne spremeni dejstva, da je bilo to sranje s strani sranjega kuharja.

Kar zadeva vonj, o katerem govoriš, bi ga morda moral poskusiti opisati? Če gre za vonj po mandljih, ki spominja na liker Amaretto, gre za nereagirani benzaldehid. Če gre za cvetlični vonj, ki spominja na ženske parfume s Srednjega vzhoda ali javna stranišča, je to morda nereagirani P2P in tako naprej.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Takšna stvar ne obstaja, razumite, da končno, želel sem poskusiti na prijazen smešen način, vendar ste se verjetno počutili napadene, žal mi je za to, vendar je večina informacij zamolčanih, sicer se umazanija ne bi prodajala. Pridite na temno stran, imamo piškotke in čiste izdelke ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Vsi ste to napačno razumeli - ker ste mislili, da mislim, da je speed pasta čisti amfetamin, vendar vem, da ni
vsi mislite, da sem amater, ki je njuhal speed pasto ali speed pasto, polno kofeina, vendar se vsi motite
Vem, kaj je čisti amfetamin sulfat, zato mi tega vsem ''strokovnjakom'' ni treba razlagati

Vonj, o katerem govorim v nizozemski speed pasti, je vonj A-olja, kar je najbližja primerjava tega, o čemer govorim.
Zato verjetno uporabljajo metanol z oljem A, ker je vonj olja A pri njihovi pasti še vedno tako močan.
In res lepo diši, ne kot aceton, toluen ali kakšno drugo topilo.

SO @Pennywise in @DocX hvala za vaše odgovore, vedite, da se ne počutim užaljenega na kakršen koli način ali pa žalim druge :)
To je vse razprava in lahko razpravljamo kot normalni ljudje in delimo svoje izkušnje in postavljamo vprašanja
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Sami ste odgovorili na svoje vprašanje, verjetno gre za razgradne produkte "a-olja", ki reagirajo z zrakom, kar so nečistoče, kot so povedali ljudje zgoraj. samo ne čistite na noben način in dobite ta vonj, preprosto. če želite očistiti, potem "okusa" preprosto ne čistite, to početi pozneje ni smiselno ne ekonomsko ne praktično, vsaj po mojem mnenju. moj doktorski predmet je bila čista nizozemska pasta iz a-olja, zato vem, o čem govorim. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Naredili so speed iz apaan ali zdaj iz bmk glicydate nobeno telo tam v nederlandu uporablja p2np imajo boljši in hitrejši način in je res nobeno telo naredili obliko 1/l a-oli 1kg speed ampak 4kg ali 5kg mešajo s kofeinom ker je biznis preprost vsakdo želi narediti max monay iz izdelka
 
Top