najlažje izdelano zdravilo

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Pozdravljeni, Randomperson,

Mislim, da bi bila na lažji lestvici metoda push-pull metamfetamina, vendar potrebujete dostop do psevdoefedrina.
Še lažja je 2cb, če lahko dobite dostop do 2,5-dimetoksifenetilamin hidroklorida, ocetne kisline in broma ... če lahko dobite vse tri, potem lahko zlahka zaslužite. Tukaj lahko dobite več informacij (bodite previdni, ker je to na spletu v živo)


Vse podrobnosti in slike... Pojdite tudi v imenik kemije in tam je na tone različnih sintez.

Če imaš druga vprašanja, lahko vprašaš.

Zabavajte se in bodite varni
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Morda GHB.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali je na tem mestu njihova nit o 2cb
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pristop v posel sinteze z ničelnim znanjem o dejanski sintezi in edino edino motivacijo pri tem, da gre za denar, zveni skrajno impulzivno in kratkotrajno, to ni področje, na katerega lahko hitro in enostavno skočite zaradi hitrega dolarja, temveč je to nekaj, česar se učite več let. S takšnim odnosom boste skoraj zagotovo v kratkem končali v zaporu.

Ali to ali pa ste novinec, ki je fed, ki misli, da bodo ljudje spustili svoj opsec, da bi vam pomagali, če mislite, da je tako, se slabo motite.
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, recimo, da imam dostop do
Psudeoefedrin ali imate povezavo do metode push pull? Ali je kje tukaj? Hvala.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
"Hipofosforna pot:

Psevdoefedrin hidroklorid (2,0 g) smo dali v bučko z okroglim dnom (100 mL) in ga zmešali z jodom (4,0 g) in hipofosforno kislino (3,6 mL) ter dodali kondenzator. Mešanico smo refluksirali 8 ur, nato smo jo ohladili. Ko se je zmes ohladila, smo jo razredčili z enako količino vode. V čašo smo dali nekaj gramov natrijevega tiosulfata in dodali 25 % raztopino natrijevega hidroksida (24 mL), da smo ekstrahirali brezmetilamfetaminsko bazo. Ekstrakcija in obarjanje soli sta potekala, kot je bilo opisano prej."

podobna pot (klik)
 
Top