Enostavno izvleček psevdonimov.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"clarines je v številnih državah na voljo brez recepta, vendar je za začetnike pridobivanje čistega psevdoefedrina zaradi nečistoč, kot so polnila in veziva, lahko zahtevno.

V nadaljevanju so predstavljeni poenostavljeni koraki:

1. Zdrobite dve tableti zdravila Claritin.
2. Zdrobljeni tableti dajte v steklenico in ju izpostavite pari.
3. Psevdoefedrin in loratadin se bosta pomešala s paro.
4. Nečistoče bodo ostale v stekleni posodi, psevdoefedrin pa bo kapljal skupaj z loratadinom.
5. Izparite vodo, da skupaj z loratadinom dobite čisto psevdoefedrinsko osnovo."

Pomembno je poudariti, da se tega postopka lahko lotijo le strokovnjaki v izobraževalne namene in da je pridobivanje drog iz zdravil brez ustreznega dovoljenja nezakonito in potencialno nevarno.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Pozdravljeni, gospod, ali ste prepričani, da je to izvedljivo? Ali ste izvedli ta poskus? Efedrin mora biti v prostem stanju, da se lahko izloči z vodno paro. Psevdoefedrinovega hidroklorida vodna para ne bo izločila.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Pozdravljen brat,
eden od mojih prijateljev mi je povedal za to metodo
in mi poslal nekaj posnetkov.
Nisem je še preizkusil in nisem preveril njene natančnosti.
Nisem dober kemik,
vendar želim pomagati, kolikor je mogoče
ker se veliko ljudi sooča s težavami
pri izdelavi metamfetamina.

Zdaj imam (Lorinase) pse 60 ml tekočine.
Sam bom poskusil to metodo, da bi potrdil njeno pravilnost in tudi dokumentiral slike).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Ni se vam treba truditi, saj ne bo nobenega rezultata. Efedrin se destilira le z vodno paro v prostem stanju. To je le izguba časa.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nimam načina za ekstrakcijo psevdoefedrina iz tekočih zdravil, vendar menim, da bi moralo biti mogoče uporabiti metodo A/B. Tekočemu zdravilu dodajte nepolarna organska topila - ločite organsko fazo - tekočini dodajte razredčeno kislino - filtrirajte - na PH10 dodajte alkalijo - ekstrahirajte - posušite - prezračite - filtrirajte.
 
Top