• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin in psevdoefedrin

Methamphetamine

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tukaj lahko delite svoje znanje o tem, kako pridobiti efedrin in psevdoefedrin ali kje ju dobiti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
V pripetih objavah na forumu o feniletilaminih so na voljo ekstrakcijski teksti. Kako ga pridobiti je treba pridobiti
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
moj eksperiment
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/whitemeth.978/
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
F3Yxvrd905
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
To je za brezdelje. Rekristalizira se v ipa ... Zamrzujem z dušikom, zato je obraz posode
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Brezova reakcija nimam zelo veliko študija zakaj ste izbrali ta način ? kakšna je torej razlika med klasično RP/I in brezovo redukcijo? ali sta kakovost in količina višji?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Češki način ni slab, vendar me motijo tisti stranski produkti , nereagirani psi in nizek izkoristek. Vendar je vse odvisno od čistosti psov. Breza pa je drugačna kava.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
in kako se dušik zamrzne ?
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Mislim, da imate lonec pod pritiskom in ga zamrznete v tem
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dušik pri atmosferskem tlaku lahko vzdržujemo kot tekočino v kriogeni posodi......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Po megatresk
Mislim, da imaš lonec pod pritiskom in ga v njem zamrzneš

Ne vem, precej sem študiral o sintezah metamfetamina, vendar nikjer nisem naletel na zamrzovanje z dušikom.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
,,Preštudiral sem precej " precej kaj ???? Koliko izkušenj imate in kaj vam je uspelo sintetizirati. Vse je odvisno od inovativnosti ..... Kako si olajšati in pospešiti življenje 😲😉
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
namesto da bi se z mrtvimi točkami predramili, imamo nekoga, ki bo to storil, saj če se nihče ne znajde, lahko premetavamo noge ...:cool::cool:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ne bodite nestrpni, vse bo treba le natančno opraviti.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Mislim, da se dušikovo zmrzovanje izvaja s suhim ledom in acetonom, tako da ta kombinacija dejansko sprošča dušik, ki naj bi hitro ohladil raztopino, v kateri je raztopljen meth hcl, in ustvaril lepe čiste kristale, nisem prepričan, ali naj bi tako delovalo, vendar je zanimivo, moral bi poskusiti, nikjer nisem slišal za to, vendar sem opazil, da prodajalec na tem forumu verjetno uporablja nekaj takega.
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ne morem odgovarjati na posamezne komentarje tako da moram megatresk takole kar se tiče teh mrtvih točk tako da najprej moramo imeti blago da lahko rešimo mrtvo točko ampak smo na pravi poti saj imam tudi občutek da bo kmalu maserko prišel s svojim izdelkom sem radoveden in se veselim da bo končno nekdo začel tu
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Sem ZA... samo predlagam, kako, če se bom domislil boljšega načina, ga bom napisal... iščemo način, da bi to delovalo, in ne način, da ne bi delovalo
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Iskanje, iskanje, izumljanje..... Kaj pa če se obrnete na naše guruje v podjetju BB.expert in poiščete odgovore na svoja vprašanja. Max. Prijaznost z njihove strani v vseh stvareh.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Veselim se,,,, in bi lahko kaj poslal v smeti
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Vendar vas bom razočaral, ampak raje ponudil sodelovanje dvema razumnima . Celotna stvar bo zgrajena na ideji BB, tako da ni osebnih stikov samo izmenjava znanja kupite skupaj kemikalije in druge stvari (zaradi cene). Torej takoj sem ponudbo za 1 kg efedrina kup . Več prek signala ali protona
 
Top