Question Looking for a vendor EFEDRIN TABLETE/TABLETE EU

Cufa_batko

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Iskanje prodajalca za dobre in poceni efedrinske tablete v EU. Nahajam se v Bolgariji, vendar tukaj ne morem najti ničesar dobrega. Prosim, pomagajte!!!
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Efedrin je preveč reguliran, da bi ga dobili = če obstaja kakršnakoli možnost, da ga nekdo ima = potencialno velik LE provokacija (vem, o čem govorim, bil sem v igri že leta)
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
čudno, ker je bilo veliko EPHEDRIN iz Bolgarije, im išče preveč :)
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Tudi jaz sem iz Bolgarije. V zdravilu "nurofen stop cold" je psevdoefedrin, ki ga je treba samo izločiti.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Govoril je o efedrinu, ne o psevdoefedrinu, kajne? pred približno 2 letoma je bilo mogoče dobiti še nekaj efedrinskih ampoli iz BG, zdaj pa ne vem, sem iz teh stvari za nekaj časa.

Če vam pomaga.... lahko poskusite pogledati, vprašati, poiskati nekoga iz Romunije... Obstaja veliko podjetje, ki proizvaja popolne tablete efedrina, ki jih lahko popolnoma ekstrahirate... ime izdelka je Efedrina Arena (nemško podjetje, ki deluje v Romuniji) škatla s 1500 tabletami (75 g) za 500-700 evrov...

veliko sreče
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Mate INTERPOL ga je zaprl pred nekaj meseci,
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Da, vendar imam nove dobre informacije ..so še vedno mogoče, nekje je velika količina na zalogi 🤪😗😉😉
 
Top