Sinteza efedrona v topilu DCM z uporabo kalijevega permanganata

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Sinteza metkatinona z DrugZ
1. Tablete psevdoefedrina (na primer 360 mg) zdrobite v droben prah
2. Vzemite kozarec in vanj dajte 50 ml destilirane vode in 2,5 ml ocetne kisline.
3. Psevdoefedrin v prahu dajte v kozarec, napolnjen z destilirano vodo, zaprite s pokrovčkom in zelo dobro pretresite, da se psevdoefedrin raztopi.
4. Vzemite še en kozarec in 1 kavni filter, prvi kozarec prefiltrirajte v drugega, da dobite preostali neraztopljeni psevdoefedrin.
5. Izračunajte svoj kMNO4 na 300-360 mg in ga zmešajte z napolnjenim kozarcem s psevdoedefrinom.
6. Reakcija se je začela in bi morala trajati 20-30 minut, da doseže svoj končni cilj.
7. Po omenjenem času bi se morala reakcija končati in z vrtenjem kozarca morate videti rjave delce, če ni rjavih delcev, podobnih kavi, to pomeni, da se reakcija ni končala in morate še malo počakati. Na vrhu morate videti čisto vodo, če pa ste dodali preveč kMNO4, morate kozarec zavrteti in preveriti, ali so v njem rjavi delci.
8. Dodajte nekaj natrijevega sulfita (ne NaOH, ker je močan lug, metkatinon pa je občutljiv na močne luge, kar bo uničilo vaš donos), dokler ne dosežete pH 8-9, nato morate opaziti, da se bistra tekočina spremeni v rumeno barvo in vonj se spremeni.)
9. Na kozarec namestite pokrovček in ga 1 minuto dobro pretresajte.
10. Vzemite še en filter za kavo, kozarec in ga filtrirajte, ne sme ostati nobenih rjavih delcev, le rumena tekočina (metkatinon).
11. Naslednji korak je, da dodate 36 ml metilen klorida (DCM), premešate in pustite, da se malo usede, dokler se ne razdeli v dve plasti (organsko - spodaj in vodno - na vrhu), zgornjo plast posesajte s puranovim mešalnikom ali s čimer koli, kar vam pride na misel, da to dobro naredite.
12. Vodno fazo še trikrat ekstrahirajte z 9 ml DCM in združite ves DCM
Kako kristalizirati komentar, če se kje motim, me popravite, hvala.
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ta metoda še ni dokončana in potrebujem vašo pomoč v komentarjih
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Majhen del metkatinona bo ostal v spodnji organski plasti, glavni del pa bo v vodi.
Korak 8. pH mora biti nižji od 10, vendar ne nižji od 8.

Ne poskušajte piti preveč, lahko umrete in za to nisem odgovoren, poskusite dodati eno ali nekaj kapljic v čaj in preverite, ali vidite razliko in ali vas to dvigne.
 
Last edited:

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Da, metoda, ki ste jo vključili, ne bo delovala, potrebujete lug, da dosežete pH 8-10, in DCM (metilen klorid). Za kristalizacijo morate doseči pH 5 s HCL 36-38 %, nato ga izparevajte, dokler ne pride kot oljnata snov, in ga dajte v zamrzovalnik, dokler ne vidite kristalov. Izparite čim več vode, kot sem rekel, dokler ne vidite spremembe barve in dokler ne postane oljnata.
 
Last edited:

strannik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2023
Messages
6
Reaction score
8
Points
3
Lahko dobite manganovo encefalopatijo. Toksična encefalopatija je odmiranje možganskih celic zaradi izpostavljenosti strupenim snovem. Toksična manganova encefalopatija se običajno razvije po zaužitju obrtniške droge efedron ("Mulka", "Jeff" itd.), ki vsebuje mangan. Mangan se odlaga v nekaterih možganskih strukturah (subkortikalna jedra) in jih uničuje. Podkortikalna jedra so regulator mišičnega tonusa, drže in gibanja. Smrt podkortičnih jeder spremlja parkinsonizem, v tem primeru "manganov parkinsonizem".
 
Top