Ergotamin tartrat iz kulture claviceps?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Verjemite mi, da nisem tak človek, vendar ali lahko vsaj malo podrobneje opišete, kakšne raziskave ste opravili o tem ali o trenutnih vaših ugotovitvah, in morda predvsem, kaj ste že poskusili, kako se je obneslo, kaj se je zajebalo in kaj je delovalo, veste. Vsekakor sem za to, da si pomagamo drug drugemu, vendar poskusite opraviti tudi svoj del, brat.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
To bi moralo vsebovati vse, kar potrebujete -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zdi se mi, da se ne zavedate morebitnih nevarnosti (bil sem zastrupljen v bližini smrti in sem šel na urgenco) Sicer sem kompetenten biokemik, vendar to ne pomeni, da ne delam napak. Previdno!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Čutim vas. Tudi sam sem imel nekaj nesreč. Bi lahko delili, kakšno napako ste naredili med rokovanjem, da se bomo lahko vsi učili iz vaše napake?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Za prehranske namene sem uporabil nekaj, kar je bilo onesnaženo in puščeno na soncu ... Intelekt ne izključuje vedno neumnosti (nikoli nisem pomislil, da lahko avtofotooksidativni procesi pretvorijo sledi bromokriptina v dovolj strupene sledi strupa... pravzaprav sem prišel na urgenco zaradi prevelikega odmerjanja tistega, za kar sem mislil, da je antidot, nekega močnega antagonista D2).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Hvala za delitev. Zdi se, da se takšne stvari skoraj vedno zgodijo zaradi kakšne malenkosti, ki jo je mogoče zlahka spregledati. Osebno sem se nekajkrat po naključju zastrupil. Na srečo mi nikoli ni bilo treba na urgenco. Vedno me prešine, ko pomislim, da bi moral pojasniti stik z nečim, kar je dovolj nevarno, da se je treba v industriji izogibati njegovi uporabi.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Strašna zamisel. Kislina je cenejša, kot je bila kadar koli prej, pika.
 
Top