Etazene(Etodesnitazene)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ali je kdo delal s to kemikalijo? ali so rezultati mešanja heroina z njo dobri? slišal sem, da je varnejša od fent. vendar še vedno zelo močna. nisem prepričan o poteh uporabe in ali je vredna, če se meša s heroinom, zato bi bil hvaležen, če kdo ve več. lahko razpravljamo tudi o sintezi, če koga zanima.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Pozdravljeni!
Glede na razpoložljive podatke iz predkliničnih študij je etodesnitazen (in druge psihoaktivne snovi iz te skupine) pri enakovrednih odmerkih zelo strupen, terapevtsko razmerje med analgetičnim in dihalno depresivnim delovanjem pa je zelo ozko (pri intravenski uporabi). Pri peroralni uporabi pa obstaja velika verjetnost, da boste doživeli le neželene učinke in analgetične učinke brez evforije.
Ne priporočam ga mešanja s heroinom. Dejstvo, da je ta psihoaktivna snov varnejša, je mit (če upoštevamo podatke iz raziskav). Po podatkih Walker E. A. in Morgan M. M. sta toleranca in odvisnost enaki kot pri morfiju.

Če želite izvedeti več informacij, se obrnite name!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Zahvaljujem se vam za vaš vpogled, ki ga zelo cenim.Kaj pa kajenje?O tem ROA imam mešane ocene.Ali ga po vaših izkušnjah vmešavanje v zeliščno snov zagotavlja dobre rezultate?Prav tako ne morem najti informacij o topnosti.aceton, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bumpity bump! Ali je ta RC še vedno kje na voljo?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
je dober, vendar sploh ne zdrži dolgo kot fente
 
Top