"Etadon" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sprašujem se, zakaj je na trgu tako malo ali skoraj nič derivatov metadona. Struktura metadona ni zajeta v novem zakonu o psihoaktivnih snoveh. Jasno je, da bo sam metadon zaščiten z zakonom o zdravilih, vendar bi vsaka manjša sprememba spet privedla do snovi, ki je na voljo brez recepta. Zato se sprašujem, zakaj jih ne najdemo pri maloštevilnih ali nič raziskovalnih trgovcih s kemikalijami.

Spraševal sem se na primer, ali bi bilo mogoče pri sintezi metadona dietilamino-2-kloropropan nadomestiti z dimetilamino-2-kloropropanom, s čimer bi nastal metadon z dvema etilnima skupinama namesto z metilnima na dušikovem atomu. Nisem usposobljen kemik, vendar si lahko predstavljam, da bi imela ta snov podobne lastnosti kot metadon, vendar ne bi bila zaščitena z nobenim zakonom.

Mue4aqyGcf
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Priporočam, da ste pozorni na še en analog metadona - IC-26

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, metiodon) je analog opioidnega analgetika metadona, kjer je karbonilna skupina nadomeščena z bioizosterično sulfonsko skupino.


Študije na ljudeh in živalih kažejo, da je IC-26 približno enako močan kot metadon, čeprav so v drugih študijah ugotovili, da je njegovo delovanje pri različnih bolnikih nedosledno, pri čemer je bilo dosledno opioidno delovanje opaženo šele pri odmerku, ki je nekajkrat večji od odmerka metadona. IC-26 je bil ocenjen glede možnosti zlorabe, vendar kljub temu, da je bilo ugotovljeno, da ima podoben potencial za razvoj odvisnosti kot metadon, ni bil nikoli uvrščen pod mednarodni nadzor kot prepovedana droga.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Namesto kloropropana potrebujete dimetilamino-2-kloropropan...
Oglejte si to temo


Tu je korak za korakom predstavljeno, kako izdelati metadon.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kako je z izo-metadonom ? njegov izomer, ki se polovi po gringnard, ki je tekočina, ki jo zavržejo, je videti, da je z večjo močjo, morda bom prvi kmalu objavil sintezo metadona imam vir iz PL za materiale, potrebujem samo nekaj časa in denarja ;p
 
Top