Etil 4-fenillacetoacetat POMAGA?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pravkar sem to dobil iz vira čez lužo. Prebral sem več objav na tem forumu, erowidu itd. v zvezi z BMK>P2P in poskušam potrditi uporabnost tega izdelka pred mojim zajebavanjem z njim. spodnje informacije prikazujejo vse podrobnosti, ki jih morda potrebujete dolgo s sliko tudi za vizualne ocene. potrdite vizualno potrditev ompounds.

Moji cilji so preprosti. Synth dovolj P2P za Q2, medtem ko se prepustim svoji radovednosti na področju organske kemije, hkrati pa si zagotovim dragocen nabor spretnosti.

Pravkar sem to dobil od vira čez lužo. Prebral sem veliko člankov in forumov v zvezi z BMK>P2P in prosil bi za pomoč pri CAS# 718-08-1.

Poskušam potrditi uporabnost tega izdelka, preden se z njim zajebavam.
Naročil sem BMK glicidat "različica v prahu", vendar je moje znanje omejeno, medtem ko še naprej izpopolnjujem svoje znanje organske kemije. Prosim, sporočite mi, če so na voljo kakršne koli dodatne informacije.

Podrobnosti o izdelku / specifikacije:

Izdelek: Etil 3-okso-4-fenilbutanoat

CAS#: 718-08-1

Opazovanja - ima barvo vanilije in vonj, ki ga je težko opisati, vendar ni neprijeten. Vendar se zdi, da bi lahko bil preobremenjujoč, če bi vstopili v "oblak" tega prahu. Spojina je kisla.

Vprašanja:

1. Ali bi moral biti v zvezi s tem izdelkom na kaj opozorjen? Sds, ki je bil zelo nepopoln.

2. Ali je ta spojina potrebna za pretvorbo v P2P? Če je tako, ali me lahko kdo napoti na potrebno metodo?

Moji cilji so preprosti. Sem ambiciozni kemik, ki je zavezan in odločen, da se bo učil. Večji del leta sem se pripravljal in zbral vse reagente, steklovino itd. ter uspešno vadil različne sinteze zahvaljujoč skupnim forumom/informacijam, ki so mi jih dali na voljo ljudje z veliko več znanja, kot upam, da ga bom nekoč imel.

Moj cilj je sintetizirati dovolj P2P za 2. četrtletje, se prepustiti lastni radovednosti na področju organske kemije, hkrati pa dodati uporaben nabor spretnosti v svoj portfelj.

Vnaprej se vam zahvaljujem.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Glede na številko CAS imate tekočino, na fotografiji pa suho snov. Zelo dobro bi bilo vedeti, katero vrsto snovi točno imate.

Za glicidate velja, da se s hidrolizo v kislini tvori p2p (znan tudi kot BMK ali fenilaceton).
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Prav to je moje vprašanje. Zadevo sem našel neposredno pri prodajalcu, ki jo je zagotovil, in zdelo se mi je tudi čudno, da sem dobil prašek, ko je v CAS navedeno, da je tekoča. Vendar pa sem izvedel približno 300 gramov in vsi so prišli ven z vonjem po cvetlicah in temno rumeno oranžno tekočino po hidrolizi. Ob večkratnem pranju s slanico, da se pH uravna na nevtralno vrednost, se njihova barva seveda posvetli. Zdi se mi, da je P2P moj končni izdelek, vendar prisegam, da ni tako težko, da bi mi dal, kar sem naročil, in da pred tem vedno opravim domačo nalogo. Poskušam razumeti, zakaj je to težko. Prosil sem celo za bmk-glikidat v prahu, pri čemer sem navedel CAS# pred naročilom. Tako da bomo videli.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Samo posodobitev trenutnega stanja za vse, ki jih to zanima. Sranje, ki ga imam, dejansko proizvaja P2P. Pretvorbo soli glicidata v fenilaceton sem izvedel že večkrat z enakimi rezultati. Sledil sem metodi G. Pattona.

Danes bom objavil slike svojega postopka, da pokažem vsem, ki jih zanima.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Pozdravljeni stim2023, ali je bil vaš izkoristek skladen z izkoristkom pri metodi G. Pattona? Ali ste imeli pri sintezi tudi kakšne težave ali nepričakovane rezultate?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Čestitke za uspešno sintezo, veselim se vaših fotografij
 
Top