Sinteza predhodnikov etometazena

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ahhhhh. Samo zvok teh zlogov, tako čarobno sestavljenih v eno harmonično celoto. Že samo ime prikliče čudovito in zanimivo serijo podob. Obrazi.... ahh, er., kje sem bil?

Oh, ja. Opravičujem se za to. Želim sintetizirati etometazen. To je etonitazen z metilno skupino namesto prvotne nitro skupine:

Jyamqnt5fk


Obstajajo tri ali več različnih sintetičnih poti. Zame je najbolj smiselna tista, predvsem zato, ker se zdi, da je predhodne sestavine najlažje dobiti ali sintetizirati. Ta pot se začne z reakcijo 3,4-diaminotoluena s 4-etoksifenilacetonitrilom, pri čemer nastane substituirani benzimidazol (2-[(4-etoksifenil)metil]-5-metil-2,3-dihidro-1H-benzimidazol):
JmGQ7ZtEze

Reakcija reakcijskega produkta benzimidazola z 2-kloroetil-N,N-dietilaminomdaje bazični etometazen:

ApEl1IRQt9

Prekurzor 4-etoksifenilacetonitril se lahko sintetizira iz aminokisline tirozin, ki je
dekarboksilira, da dobimo tiramin:
XaBFVhyHlc


Tiramin se nato zaestrificira z EtOH, da se dobi 2-(4-etoksifenil)etilamin.
QkSoKrJtNW

Na koncu se primarni amin oksidira v nitril z bazensko kemikalijo trikloroizocianurno kislino:
Wbu3W4gL6E

Prepričan sem, da je ta način pridobivanja prekurzorja z vidika OTC najbolj neposreden.

Odprt sem za kritike in morebitna vprašanja.

Objavil bom svoje poglede na sintezo 2-kloroetil-N,N-dietilamina, začenši z dietilaminom in dikloroetanom (ali dibromom ?).

plancklong
 

Attachments

  • WPHbE3Nyse.png
    WPHbE3Nyse.png
    10.7 KB · Views: 196

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Šest korakov.
Iskreno povedano, če niste zelo nadarjeni kemik s formalno izobrazbo - ne.

'zene niso tako odlične, sem mislil? Bilo je veliko navdušenje in slabo okrevanje.

Se splača? Mislim, da obstajajo prijetnejši opiati, ki jih je lažje sintetizirati, in ves kult "brez recepta" pleše okoli lesenega idola, ki je pobarvan z zlato barvo. V resnici gre le za tisto, kar je mogoče kupiti brez nepotrebnega tveganja, recimo dober prodajalec neposrednega prekurzorja visoke kakovosti in čistosti je boljši od nakupa dvajsetih kemikalij OTC z zelo nizkim tveganjem potrošniške kakovosti.

Naj gre za lastno uporabo ali prodajo, je izbira droge, ker jo je "enostavno" izdelati z večinoma stvarmi "brez recepta", napačen pristop. Izberite nekaj, kar želite, ker je najboljše za vas ali ker je privlačno za kupce, nato pa s tega seznama najljubših zožite seznam glede na težavnost sinteze in pridobivanje predhodnikov. Zdaj se sliši kot "imam nizke standarde in sem slab pri iskanju virov, vendar mislim, da lahko obvladam šeststopenjski sintetizator". Ali? Resno? Brez žalitve, ampak poglejte.
Moj nasvet je: Poskusite postavljati boljša vprašanja in našli boste izvedljive rešitve.
Razumeš, kaj mislim?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Šest korakov.
Iskreno povedano, če niste zelo nadarjeni kemik s formalno izobrazbo - ne.

Zelo nadarjen?
Ne bi šel tako daleč. Formalna izobrazba, da. BS ChE.


'zene niso tako odlične, kot sem mislil? Bilo je veliko navdušenja in slabega povratka, kot sem si mislil.

O tem sem slišal ali videl mešano, vse od najboljše doslej, dolgotrajne in vrhunske evforije do tega, kar pravite.
To je vrsta pomoči, ki jo l potrebujem. Hvala. Ali imate referenco za to?


Ali je vredno? Mislim, da obstajajo bolj prijetni opiati, ki jih je lažje sintetizirati

Kaj imate v mislih?

in celoten kult "OTC" pleše okoli lesenega idola, ki je pobarvan z zlato barvo. V resnici gre le za to, kar je mogoče kupiti brez nepotrebnih tveganj, recimo dober prodajalec neposrednega prekurzorja visoke kakovosti in čistosti je boljši od nakupa dvajsetih kemikalij OTC z zelo nizkim tveganjem potrošniške kakovosti.

Ali to trdite na podlagi izkušenj? Ste poskusili pot OTC in ugotovili, da je to veliko težje, kot bi vas prepričali vsi pogovori na forumu?
Ali ste našli način, kako dobiti spodobne neposredne predhodnike? Rad bi slišal, kako vam je to uspelo.


Ne glede na to, ali gre za lastno uporabo ali za prodajo, je izbira droge, ker jo je "enostavno" narediti z večinoma "OTC" stvarmi, napačen pristop. Izberite nekaj, kar želite, ker je najboljše za vas ali ker je privlačno za kupce, nato pa s tega seznama favoritov zožite glede na težavnost sinteze in pridobivanje predhodnikov. Zdaj se sliši kot "imam nizke standarde in slabo obvladam pridobivanje, vendar mislim, da lahko obvladam šeststopenjski sintetizator".

Ne razumem povsem, kaj pomeni pripomba o nizkih standardih, vendar se sliši malenkostno. Raje bi imel dobre neposredne predhodnike in verjetno mi ne gre na roko.
Vendar pa obstajajo rešitve brez recepta in nemalo od njih je koristnih.


Pozdravljeni? Resno? Brez žalitve

Resnično? Sliši se, kot da ste se užalili že na začetku mojega prispevka. Samo ne vem, zakaj. Upam, da bom razumel, če odgovoriš na to.

ampak poglej.
Moj nasvet je: Poskusite postaviti boljša vprašanja in našli boste izvedljive rešitve.

Ali ste našli kaj KONKRETNEGA o reakcijah, ki jim nasprotujete?

Razumeš, kaj mislim?

Da. Zveni, kot da imate na ramenih čigavost!
 

thrillho

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ne poslušajte sovražnikov @plancklong to je pravzaprav precej zanimiva pot. Poznam vse sedanje poti, vključno s pot bakrom katalizirano in EEDQ, vendar mi kaj takega še ni prišlo na misel. Poskušal sem razmišljati tudi o poti otc za zabavo in se približal z omeprazolom, ki se lahko razgradi z UV svetlobo v nekaj zanimivih stvari, vendar je tirozin veliko cenejši. Mislim, da bi želeli uporabiti iso za esterifikacijo in nato namesto dietilamina za večjo učinkovitost uporabiti bodisi desetilin ali pirolidin. @OrgUnikum zakaj ne govorite o dejanski kemiji in da bi bili malo bolj konstruktivni s svojo kritiko. Ne razumem, zakaj ste proti nečemu samo zato, ker je brez recepta? To res ni niti tako maj korakov
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
V tem, kar sem napisal, ni nobenega sovraštva, le upravičena vprašanja v zvezi s temeljno nalogo, ki jo je treba opraviti, preden resno razmišljamo o sintezi takšne spojine zunaj zakonitega laboratorija.
OTC je zelo privlačen, dokler ga ne začnete praktično obdelovati. Prav tako velja pravilo, da večja kot je moč in manjši kot je najmanjši aktivni odmerek zdravila, manj je mogoče uporabiti kar koli brez recepta samo zaradi čistosti. Tako kot ni problem uporabiti vodo iz pipe pri izdelavi amfiteatra, vendar je to zelo slaba zamisel, ko gre za LSD.
 
Top