Evropski dobavitelji laboratorijske opreme

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

postajam nor, ko poskušam najti kakšnega evropskega dobavitelja tehnične laboratorijske opreme vsi so na Kitajskem in te opreme iz več razlogov raje ne naročam tam.
Iščem velik reaktor s plaščem in velik rotacijski vakuumski destilator, je kakšen dobavitelj za to v Evropi?

Hvala.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Pozdravljeni - sem ponudnik laboratorijske opreme in vam lahko pomagam. Tukaj sem zaupanja vreden prodajalec. Prav tako imam veliko kemikalij, ki jih lahko zagotovim.

S spoštovanjem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Forum BB predlaga depozit kot jamstvo za posel. Če potrebujete varnostni posel, pišite meni ali drugim strokovnjakom.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pošljite mi DM in dal vam bom kontakte kitajskega dobavitelja s skladiščem v EU, tako da vam ne bo treba plačati carine ali visokih stroškov pošiljanja
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ali imate slučajno na voljo pmk v Evropi?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Presenečen sem nad njihovimi cenami!

Ali je mogoče tam naročiti po elektronski pošti z osebnim prevzemom, da bi se izognili načinom plačila iz spletne trgovine?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
nisem prepričan o prevzemih, vendar so zakoniti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, še nimam anonimnega bančnega računa, zato ne morem nikjer naročiti brez možnosti prevzema in plačila z gotovino.

Danes sem kupil darilne kartice AMZ za 3k lol in 2k zdaj ne morem uporabiti na AMZ, ker izdelki niso na voljo kot darila fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Želite deliti? Pred tem sem opravil le manjše količine, zdaj, ko želim diplomirati, pa sem nekako izgubljen v cenah in prodajalcih.

@topic
Amazon je v Evropi, steklo lahko zdaj dobiš celo tam. Kitajska ima po mojem mnenju najcenejše steklo, če hočeš evropsko steklo, si raje popopraj rit, imej utemeljen razlog ali pa se vpiši na kemijske tečaje na lokalni univerzi, da boš imel prikrito zgodbo.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni . zdaj sem v postopku naročanja opreme. reaktor s plaščem, 10L rotovap, oprema za ogrevanje hlajenja, grelec, vakuumska črpalka. Google beirtam dvoplaščni reaktor takoj vrže iz proizvodnje psihoaktivnih snovi glavno uporabo. Europe order. za normalno spodobno podjetje (nimam nič s tem, pomaga moj prijatelj). 480 kg bo teža tovora za pošiljanje. vsebina paketa: laboratorijska tehnična orodja preprosto. Močno razmišljam, ali ni to dobro? morda ima kdo kakšno varno rešitev? Pravkar sem prebral tukaj na forumu, da obstajajo tudi evropski dobavitelji, ne pa kako velika je razlika v ceni
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pozdravljeni, tuco, lahko naročim pri katerem koli od velikih dobaviteljev kemikalij:
Simax
Duran
kataloška cena + moja pristojbina (5-20 %, odvisno od dobavitelja in izdelkov) + poštnina
dobavni rok približno mesec dni
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Imam mamo v velikem kemijskem podjetju, zato mi opremo in kemikalije skoraj ukradejo iz skladišča :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Ali ga še vedno potrebujete ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Določen je bil že pred časom, vendar ni slabo imeti informacije o tem, kar imate.
Hvala.
 
Top