Eutylone

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Rad bi vprašal, ali mi lahko tukajšnji veliki kemik pove, iz katere kemikalije je narejen Eutylone, in posebne korake sinteze, ker se želim naučiti Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Pri raztapljanju 3,4-metilendioksibutirofenona v diklorometanu na brom dobimo 3′,4′-metilendioksi-2-bromobutirofenon. Ta produkt smo nato raztopili v diklorometanu in ga dodali vodni raztopini etilamina. Nato smo dodali HCl. Vodno plast smo odstranili in jo z natrijevim bikarbonatom naredili alkalno. Za ekstrakcijo amina je bil uporabljen eter. Da bi dobili evtilon, smo dodali kapljico raztopine etra in HCl.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni najbolj spoštovani kemik, po vašem protokolu 3′,4′-metilendioksi-2-bromobutirofenona nisem mogel natančno najti CAS Ali mi lahko poveste in poveste podrobne korake sinteze Uporaba surovin Vsebnost vodne raztopine etilamina Nadzor temperature sinteze Nadzor časa Sledil bom vašemu protokolu za sintezo in ga objavil tukaj Hvala lepa Ste zelo spoštovana oseba
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Zakaj ste za sintezo izbrali to snov? Psihoaktivne lastnosti so veliko slabše od metilona, glavni predhodnik pa bo stal veliko več.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dragi kemik, počaščen sem, da mi lahko odgovorite, želim se naučiti Xi Eutylone, ker se lahko ta snov začasno izogne pravnim tveganjem na mojem območju in je bolj priljubljena, zato mi prosim povejte podrobne korake sinteze in CAS predhodnika, počakal bom na vaš odgovor, vaš podroben odgovor pa mi bo v veliko pomoč
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dragi kemik, počaščen sem, da mi lahko odgovorite, želim se naučiti Xi Eutylone, ker se lahko ta snov začasno izogne pravnim tveganjem na mojem območju in je bolj priljubljena, zato mi prosim povejte podrobne korake sinteze in CAS predhodnika, počakal bom na vaš odgovor, vaš podroben odgovor pa mi bo v veliko pomoč
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem zakonitega prodajalca evtilona ali me lahko kdo usmeri v pravo smer?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, še vedno iščete prodajalca Eutylona?
 
Top