Question Vse, kar sem se te dni naučil o metamfetaminu (popravite me, če sem se zmotil, še vedno se učim)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Razredčena klorovodikova kislina-> To lahko kupite v trgovini s strojno opremo. Prodaja se kot sredstvo za čiščenje blokov in pločnikov. Imenujejo jo muriatična kislina.

Natrijev hidroksid-> To kislino verjetno že imate. V večini krajev ga imenujejo "soda" jedka" ali belilo; je čistilo za umivalnike in odtoke.

Etil eter-> Verjetno ga boste morali izdelati. Ne skrbite, je mehak. Pojdite v lokalno trgovino z živili ali trgovino z avtomobilskimi deli in vzemite pločevinko te "zagonske tekočine", ki je na voljo v razpršilu. Uporablja se za hladen zagon bencinskih motorjev.


Nosni inhalator "VICK"-> noben drug ne bo deloval, dokler ne vem za kaj. So v vsaki lekarni ali trgovini z živili itd. Potrebovali jih boste približno 12, vendar ne kupujte takega ducata, razen če je zima, da boste lahko rekli, da je to za vašo bolnišnico, ki si dela zaloge za bolnike. V nasprotnem primeru kupite po dve naenkrat, če je to mogoče. Pokličite prijatelja, da vam pomaga. Farmacevti v lekarni bodo običajno vedeli, kaj se dogaja, če kupujete veliko količino.



Seznam opreme bom objavil pozneje, popravite mi morebitne napake v tej objavi, prosim, veliko se učim od vas, všeč mi je bil forum, @Berlin777 mi je veliko pomagal, pozdravil me je, tu sem se počutil udobno
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ali je vaš glavni cilj pridobiti večino kemikalij brez recepta (OTC=Over The Coutner)? Če ne, lahko te kemikalije kupite neposredno od dobavitelja in prihranite čas :)

. Prijetno učenje in dobrodošli na forumu!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Ali bi bilo torej zame bolje, če bi kupoval neposredno od dobavitelja?

Hvala, forum mi je zelo všeč
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vedno je najbolje :) Dandanes lahko prek darkneta kupite še bolj skritega dobavitelja kot brez recepta.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Odvisno od prodajalcev, vendar je ta forum eno najboljših mest za hitro iskanje kemikalij. Na splošno bi morali kupovati samo s sistemom skrbništva, ki ga ponuja forum :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
V nekaterih državah, na primer v Južni Ameriki, veljajo še strožji predpisi kot v ZDA in EU.

Tako je pridobivanje kemikalij z nakupom resnično drago in potencialno nevarno, zato je na splošno najprimernejši način pridobivanje brez recepta.

Pohvalim OP, da je šel tako daleč pri svojem raziskovanju izdelkov brez recepta kot nadomestka za dejanske kemikalije.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Vesel sem, da sem lahko komu pomagal, saj sem bil v enakem položaju in sploh nisem vedel, kje začeti, ker je preveč informacij za analizo za popolnega novinca, verjetno sem bil celo bolečina v riti nekaterim uporabnikom, ki so postavljali sranje veliko vprašanj😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etil acetat je na voljo v strojni opremi kot nadomestek za razredčilo za barve. Žveplova kislina za čiščenje odtokov je v strojni opremi na voljo v 95-odstotni čistosti. Vm&p nafta je vsestransko nepolarno topilo. Čisti aceton je mogoče dobiti praktično povsod kot odstranjevalec laka za nohte. Klorirano čistilo za uplinjače je dcm, metilen klorid. Približno 75 %. Tekočina za zagon motorja pogosto vsebuje etil eter in ali hektar ali šestnajstino. Epsomska sol je dobro sredstvo za sušenje, ko je pripravljena. 91-odstotni izopropilni alkohol se lahko soli s kuhinjsko soljo do skoraj brezvodnega stanja. 🤔 Pirexove posode za pite so 3 dolarje in se dobro obnesejo za pite in tudi rekristalizacije.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Tekočina za zagon motorja vsebuje dietileter in heksan ali heptan. Na voljo so videoposnetki o tem, kako iz etanola izdelati dietileter. Devil Springs in Everclear imata visok odstotek etanola. Na spletu je lahko na voljo laboratorijski etanol. Dibutil eter se lahko uporabi za Grignardovo reakcijo etilmagnezijevega klorida z acetonitrilom in klorovodikovo kislino za izdelavo P2P (fenil-2-propanona).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Domnevam, da benzilmagnezijev klorid in acetonitril ali pa vam manjka aromatski obroč. Če vam bo uspelo, mi povejte, kako, jaz pa vam povem, kako iz vmesnega produkta neposredno izdelati amfetamin, ne da bi se odločili za P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Prepozno za urejanje, pravkar sem videl, da ste to že popravili.

THF, kar je PVC v cementu/lepilu, se pogosto uporablja v Grignardu kot topilo, hvala, da si opozoril na di-N-butileter, ki je zame nov in se zdi dovolj enostaven za pripravo, zelo uporaben, predvidevam, da poznam sranje reakcij, ki preprosto bolje potekajo v etrih, kot Al/Hg.

Ultrazvok in dodan jodov kristal pomagata bolj kot vse sušenje in izločanje zraka na svetu, ko se začne Grignardova reakcija.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Odlično je, če lahko dobite čiste kemikalije, namenjene benigni uporabi. In če jih lahko dobite na kraju samem z gotovino. Natrijev hidroksid se imenuje lug in je ckeaner za odvajanje vode. Jedki pepel je kalijev hidroksid in je zelo zelo podoben, vendar ga ni tako lahko najti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Zlahka ga je najti na internetu, vendar pa le ni veliko pogostih uporab. Stabilizator, ki preprečuje bledenje majic z barvanjem na tiho, je vse, kar mi pride na misel z vrha glave. Ni veliko razlogov, zakaj bi ga uporabljali, razen če potrebujete samo kalijevo kovino, ki vas je označila, ker sem odgovoril v napačno polje.
 
Top