Question izkušnje z zunanjo pridelavo plevela

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ali je nekaj nasvetov za gojenje plevela na prostem, kako čim bolj zmanjšati možnost, da vas ujamejo, vem samo, da je težko dokazati, da sem jaz oseba, ki je posejala rastline
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Če imate v državi svojo zasebno lastnino, potem je skrbi manj. Če vam ne najdejo dobrega mesta, ki je osamljeno, tako da je zelo malo prometa zunaj kmeta ali morda lovca, kar pomeni, da so edine kamere, za katere morate skrbeti, kamere za lastnino ali kamere za divjad. Preiščite svoje mesto po vseh robovih posesti in poiščite dobro mesto ter postavite nekaj svojih skritih kamer. Poiščite potok ali strugo in ji sledite, saj želite biti precej blizu vira vode, da ne boste nosili vrčev, ko jih boste morali zalivati. Nekje skrijte majhno vedro. Izbrati je treba pravi sev za vaše območje, rastline pa lahko gojite neposredno v zemlji ali z vedri, ki vam omogočajo, da jih po potrebi premaknete. V vsakem primeru je zelo pomembna zemlja, ki jo uporabljate, zato preverite, kakšna je tam zemlja, ali pa prinesite svojo, ki jo boste uporabili. V bližini bi imel majhno škatlo, ki jo lahko skrijete ali zakopljete, in vanjo položite vsa hranila ali druge potrebščine, ki jih boste morda potrebovali, da ne boste nosili stvari v gozd, ko greste, saj bi bilo dobro, da stvari preverjate tako pogosto, kot lahko in kot vam ustreza. Ne ustvarjajte poti, ne ustvarjajte parkirišča in vedno izberite drugo pot, da ne boste pustili jasnih oznak, kam greste, da ljudje ne bi sledili vaši poti in se spotaknili ob vaš pridelek. Najpomembneje je, da nikomur ne poveste, kje so ali da jih sploh imate, razen če vam seveda pomagajo pri vašem projektu.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
hvala za nasvete, ki sem jih izkopal za kamere, vendar niso najpomembnejši thx še enkrat bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Včasih sem delal na prostem, zdaj pa vse to počnem v zaprtih prostorih. V tistih časih kamere za sledenje niso bile problem, vendar so tam, kjer živim na podeželju, zdaj povsod, da bi imeli pod nadzorom kršitelje in za lov. Gojenje je verjetno najbolj prijetna stvar, ki sem jo kdajkoli počel.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Menim, da je lažje uporabljati tematska spletišča, na njih lahko najdete vse informacije, ki jih morda potrebujete
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Res je, v teh dneh je na voljo veliko dobrih priročnikov za gojenje, ki so jih pripravili izkušeni gojitelji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ko sem bil star 18 let, sem spoznal dekle, njeni starši so imeli za hlevom 20 rastlin, dolgih 20 metrov, ki so bile na vsaka dva metra zabite na tla. Lastnik je bil lastnik in tam so živeli brezplačno, samo da so lahko čuvali otroke. Vse je bilo super funky sranje (to je bilo v devetdesetih letih), šel sem tja in nikoli nisem odšel. Deset let.
 
Top