Dodaten telefon in kartica SIM?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Imam star telefon, v katerem je še vedno nameščena sim kartica, mislim, da je mikro.

Zanima me, ali kdo pozna kakšne vodnike ali spletna mesta s predlogi, kako ga lahko uporabim?

Predvidevam, da bi bila druga številka zelo dragocena, vendar nimam pojma, kako nadaljevati.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ali je šlo za telefon, ki je bil prek ponudnika mobilne telefonije že vezan na vaše ime? Ne vem zagotovo, vendar mislim, da bi bilo to lahko tvegano kot gorilnik
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To je bil pravzaprav službeni telefon, ki ni bil nikoli vrnjen. Edina informacija o njem je bila kdaj od nekoga v hiši 'preteklo delo.. Na žalost je tudi iphone, ali je zaradi tega ta pogovor zastarel?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Če je utrujen za nekoga drugega, je to dobro. O podjetju Apple ne vem dovolj, da bi vam lahko povedal, ali je njegovo tveganje samo zaradi tega. Predvidevam, da vam bo še vedno sledil in beležil vaše podatke. Če bi bil jaz, bi to prodal in kupil telefon za sledenje za poslovne namene.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej samo telefon trac iz Walmarta z gotovino. Potem samo kupite tudi minute. Samo ne uporabljajte kartice, na katero je vezana vaša identiteta. Ne vem, kje lahko dobiš gorilnik z btc, vendar sem prepričan, da obstaja trgovina, ki bi ti dala možnost uporabe btc. Včasih je obstajala aplikacija, imenovana denarnica, ki bi vam omogočila nakup stvari na Amazonu tako, da bi nakup namesto vas opravila druga oseba, ki bi želela kriptovalute. Idk, če obstaja alternativa tam zunaj
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Plačevanje v gotovini je najboljši način. Samo kupite telefon google pixel in na njem zaženite graphene os, telefon z gorilnikom je lahko nevaren. IN LITERARNO NE MISLITE NA UPORABO TEGA TELEFONA IN TEJ SIM kartice (ios je dobesedno sranje za tovrstne stvari). Naredite si uslugo in preberite biblijo DNM ali pa se začnite poglabljati v oddelek dread's opsec.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Poskušal sem najti delujočo povezavo za DN Biblijo in Biblijo prodajalcev na strahu, vendar nobena od njih ni delovala, ko sem preveril. Ali imate kakšno povezavo?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Da, prosim, želim jih prenesti! Nekoliko sem vesel, da ne morem uporabljati iphona, tako sem se jih naveličal
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bodite pozorni. Poskušam najti delujočo povezavo. Ko jo bom našel, bom poskušal objaviti sporočilo
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 pred časom sem našel delujočo povezavo, zdaj pa sem jo izgubil, morda jo ima pigmalion, poskusi ga vprašati na dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pravkar sem videl, da ga iščejo tudi drugi ljudje v objavi na Redditu lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pobrskal bom naokoli. Ima svoj podnaslov na dread, vendar je povezava padla
 
Top