Question Ekstrakcija amfetaminske baze (olja A) iz oblačil - potrebujete nujno pomoč

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi,

nujno potrebujem nasvet kemika.

Med postopkom dobave od naročenega olja A prodajalec ni pravilno zapečatil embalaže, zato je vsa tekočina
razširila v notranjost embalaže. Kot prikrito je bilo ponovno zapakirano oblačilo, ki je zdaj prepojeno z vsem oljem. Gre za veliko količino, zato nujno potrebujem nasvet, ali je mogoče oblačila dati v kopel izopropanola, da se olje raztopi, in nato pustiti, da izopropanol izhlapi .
Ali je to mogoče storiti ali pa obstajajo še učinkovitejše metode za čim boljše raztapljanje olja iz oblačil?

Hvala vnaprej

Mr.Magic
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
IPA, namakanje, morebitna barvila bodo prišla z njim, ni problema , izpiranje/destilacija
lahko se mi oddolžite tako, da ga nehate imenovati "olje A" , prosim, hvala.
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Najlepša hvala za hiter odgovor. Poskusil bom na ta način.

Amfetamin freebase, vem. Stare navade težko umrejo:)
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Destilirano demineralizirano vodo namočite in izžgite vodo, ostane vam olje/aktivna snov, kar je najlažji način, ki sem ga našel
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
@chefgorden to bi lahko bila tudi metoda.

Jaz sem že uporablja način z IPA. Lahko bi namočil le del, ker potrebujem bistveno več IPA in želim postopek 1-2-krat ponoviti, da bi v oblačilu ostalo čim manj. Ali je dovolj, da pustim posodo odprto 1-2 dni, da IPA izhlapi, ali je bolj smiselno vzeti veliko bučko z okroglim dnom in jo segrevati v kopeli ali grelniku, dokler IPA ne izhlapi, v bučki pa ostane prosta baza?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne puščajte ga na zraku, saj boste izgubili bazo in sol bo rdeča. poskusite obarjati z IPA v njem, če je preveč razredčen, lahko malo izparite in takoj zatem obarjate.
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Če vas prav razumem, bi se morala prosta baza v raztopini z IPA usedati na dno kot oborina, je tako?
IPA presejam, dokler ne ostane samo prosta baza? Ali je v primeru, da moram del izpariti, bolje uporabiti magnetno mešalo namesto odprtega ognja, da izhlapi bolj nežno? Raje postavim eno vprašanje preveč, kot da bi na koncu dobil bazo, ki je neuporabna.^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, to je tekočina in bo v homogeni raztopini.

o izhlapevanju ne morem govoriti, nisem ga opravil atmosfersko ali vsaj namerno
 
Top