Pojasnilo o teoriji ekstrakcije...?

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Uporabil sem iskalnik na več platformah in nisem našel dokončnega odgovora, zato vas prosim, če obstaja vir, na katerega me lahko kdo napoti, bi bil hvaležen. Če ne, potem tukaj

Ok, prvo vprašanje: ali je DCM sprejemljivo topilo za meth freebase? Ker imam DCM laboratorijske kakovosti in toluen iz trgovine s strojno opremo in če se lahko izognem dvojni destilaciji galone toluena, bi to rad storil.

Naslednji: Med izvajanjem vodnega pranja na organski plasti sem opazil, da voda za pranje naredi dve stvari
A) pH pralne vode je na začetku visok (pH 13+), vendar se z vsakim nadaljnjim pranjem zniža
B) moja voda za izpiranje bo začela dišati po metamfetaminu FB.

nekje sem prebral, da bo Fb prešel v vodno plast, če bo pH prenizek, ampak kako naj to preprečim? Če dodam NaOH, dobim tretjo tanko plast na vmesniku, ki jo je težko ločiti.

Prosim, kdo je pripravljen? Kot da sem zajeban petletnik?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Za ekstrakcijo fb meth uporabljam DCM in sem z njim zadovoljen glede PH nad 7 ni treba toliko skrbeti, če gre v vodo, tega tako ali tako ne bo, saj boste ekstrahirali vodno plast za preostale fb, vendar ne gre za vprašanje PH.
Plast fb se popolnoma loči pri ph 12-13, tudi če jo prej nekaj vidite.
 

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ok, naj se prepričam, da vas razumem: ko sperem DCM (ki vsebuje fb) z dH2O, baza NE gre v vodo za izpiranje? Tudi če je testiranje vode za izpiranje v območju 9-10? (Ne želim se prepirati, včasih potrebujem nekaj krogov, da dojamem nekaj, kar je v nasprotju z mojim prejšnjim razumevanjem).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Edina stvar je, da se DCM in voda počasi ločujeta zaradi nepolarnih lastnosti DCM.
 
Top