Neuspešna sinteza 4mmc

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
Sintezo 4mmc v DCM sem opravil po korakih, kot vedno. 1kg 2b4m 5L DCM 2L metiloamina, pustil mešati čez noč ~8h 2-krat opral freebase, dodal led 5L ledeno hladnega acetona s 500ml 35% hcl in nič se ni zgodilo. Običajno je na koncu dodajanja acetona s hcl v celotni raztopini viden prah, tokrat ga ni bilo. Kakršen koli nasvet? celotna serija je propadla?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Razumem, kaj imaš v mislih, olje se ni obarjalo, kajne? Če je tako, dajte olje v ploščat krožnik in počakajte nekaj dni, da bo kristaliziralo ;), potem ga lahko očistite z acetonom.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ali veste, ali je pri procesu metilaminiranja organske baze bolje pokriti čašo, da hlapi metilamina ne uhajajo, ali pustiti pokrov odprt, da hlapi uhajajo?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
8 ur mešanja? Sintetiziram bk-MDMA in potem ko se prekurzor CAS 52190-28-0 raztopi z DCM in nato dodam 40-odstotno vodno raztopino metilamina, mešam 1 uro, nato opravim ekstrakcijo etil acetata, prosto bazo trikrat sperem in nato prosti bazi dodam 35-38 % raztopino HCl in acetona in vedno pride metilon HCl.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ali ste dodali ogrevanje?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@Czeczeczecze:
Same bro, nikoli ne dobim izdelka DCM-route.
Kot topilo poskusi toluen ali benzen in ne pozabi uporabiti zgornje plasti. Zakisajte z mešanico 90 % Acetona in 10 % HCL (37 %).
Takoj nastane prah, ki ga morate filtrirati.
Nato ga ponovno kristalizirajte.
 
Top