sinteza fentanila iz kitajskih spojin

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Opažam, da ker je bil fentanil prepovedan, ga Kitajci pošiljajo sem v delih 2 ali 3 spojine, ki se zlahka pridružijo tukaj in to je to, kdo pozna te spojine, katere bi objavil, objavil bom, kar imam

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zakaj ne bi najprej delili?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanil je enostaven pri sintezi, vendar nevaren pri odmerkih, zato ga ne izdelujemo.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tu sem mislil, da smo med strokovnimi udeleženci na trgih z zdravili. Sintezo bi bilo treba deliti in medsebojno pregledovati kot odprto kodo, tako kot vse drugo?
Osebno bi se počutil varneje, če bi vsaj vedel, da kemiki ne zajebavajo serij.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Vaše objave so bile izbrisane. Naj bo nekaj spodobnosti. Kar zadeva objavo sinteze fentanila, bomo o tem razmislili, in če se bomo odločili za objavo, jo bomo objavili.
Njegova sinteza je res preprosta. Vendar menimo, da je treba to snov izkoreniniti.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Resnično razumem, zakaj se je pojavil sentiment glede te posebne snovi. Nedolgo nazaj sem zaradi te snovi izgubil bližnjega prijatelja, ki jo je takrat uporabljal kot ponaredek za nič hudega sluteče uporabnike.
Bil sem besen zaradi kemije in obstoja te snovi. Toda to je tako, kot da bi za svojo nesrečo krivil distributerja drog na nizki ravni ali iskalca.
V igri distribucije drog se srečuješ z ljudmi iz vseh družbenih slojev. To je resnično res.
Npr. začelo me je zanimati, zakaj je ta posebna snov tako razširjena, razen očitnega nadaljevanja opijskih vojn.
Ne pozabimo na pionirje poti, kot je Pickard, ki so skoraj vse svoje življenje preživeli v zaporu, da bi delili zdravilo, ki se napačno uporablja in napačno razume.

Ponovno menim, da izkoreninjenje znanja ni nikoli delovalo in razkriva moralo, ki v kemiji nima mesta.
To je večinoma kemijski forum, kajne?
Naj ostane tako, politika, religija in osebna prepričanja ostanejo pred vrati.

Ne glede na to, hvala za platformo in upoštevanje, da bi platforma ostala čista in resnična brez okuženih politik, ki jih ima 99,9 % ostalih.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Ne smemo pozabiti, da so bili prvotno fentanili ustvarjeni za reševanje življenj in se še vedno uporabljajo pri številnih vrstah operacij in kot sredstvo proti bolečinam za ljudi z neozdravljivim rakom.
Prav tako sem se strinjal, da je izdelovanje v klanovih laboratorijih precej nevarno tudi za izkušene kemike in da so nekatere našli mrtve družinski člani. SWIM je večkrat izdelal in dvakrat predoziral, vendar je imel srečo, ker SWIM ni delal sam in je imel naxalone na imel.

Prav tako ne želim spodbujati njegove sinteze, če pa vas to res zanima, sta na voljo dva dobra patenta, ki podrobno pojasnjujeta, kako to storiti. Samo opozorilo, pri delu z visokimi koncentracijami bazičnih raztopin in vročino se prepričajte, da uporabljate ustrezno opremo, ker bo prežvečila steklo. Poleg tega je najpomembnejša stvar, tudi če ste vi ali vaši prijatelji v preteklosti že izvedli več sintez, poiščite nekoga, ki ima predhodne izkušnje s sintezo fentanila, da vas vodi skozi to.

LD50 = 2 mg in ta snov se prilepi na zunanje stene steklenih posod, na vaša oblačila, lebdi v zraku ... zlahka se lahko izpostavite majhnim količinam, tudi ko ste zunaj laboratorija. Ne gre samo za izdelavo, ampak tudi za dobre delovne postopke (GWP) (za varno izdelavo).

Končna opomba: znanje ni ne dobro ne zlo, pomembno je, kako ga uporabljamo. In če se kdo poda na to pot, tudi po tem, ko je povedal, kako nevarno je delati z njim, je najslabše, kar lahko storimo, da ne storimo ničesar, zato mu moramo (kot skupnost) vsaj dati navodila, da se pri tem nihče ne poškoduje.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Resnično sem prepričan, da bi morale biti informacije v zvezi s sintezo fentanila in njemu sorodnih analogov prosto dostopne. Zaradi prevelikega odmerka fentanila sem izgubil tudi bližnjega prijatelja in zelo dobro vem, kakšno škodo to povzroči družini. Moje mnenje je, da če bi bile informacije o tem, kako uporabljati dobre delovne prakse v laboratoriju, splošno znane, potem bi lahko kemiki, ki jih ta tema zanima, to vsaj varno raziskovali (če pa ste hodili v šolo za kemijo, potem bi res morala biti ta sinteza precej enostavna in bi morali že dovolj dobro poznati dobre delovne prakse v laboratoriju, da bi jo lahko varno izvedli). Prav tako, če bi bile informacije o tem, kako pravilno odmerjati fentanil, splošno razširjene, potem bi bilo smrtnih primerov zaradi prevelikega odmerka veliko manj. Ta snov ni zlobna, res si ne zasluži slovesa, ki ga je dobila v naših medijih, je le zelo močan opioidni analgetik, s katerim je treba ravnati previdno. Dokazi kažejo, da je ob pravilnem ravnanju izjemno koristna in varna za zdravljenje hudih bolečin. Mislim, da je Dioskorid dejal, da je "razlika med zdravilom in strupom v odmerku", in to v tem primeru zagotovo drži.
Poznam nekaj različnih načinov za sintezo fentanila, to sem že počel, vem, kako to varno narediti v laboratoriju, in če bi moderatorji to dovolili, bi bil pripravljen objaviti sintezo skupaj z vsemi potrebnimi laboratorijskimi postopki za varno izvedbo.
Ne verjamem, da bi bilo treba znanje kdaj skriti pred ljudmi, vendar morajo včasih dokazati, da imajo vsaj dobre namene, preden s posameznikom delite potencialno nevarne informacije.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Informacije lahko objavite, to nas ne moti. Poskrbite le, da nam posredujete čim več podrobnosti o prevajalskih ukrepih.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Okej, z veseljem bom to storil. Imam ga zapisanega v svojem zvezku, zato ga bom moral natipkati, vključil pa bom obsežne informacije o varnih praksah v laboratoriju, osebni varovalni opremi ter varnem ravnanju s snovjo in odmerjanju.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Morda pa bo trajalo nekaj časa, saj sem v zadnjem času precej zaposlen, pravkar sem začel novo službo, vendar obljubim, da se bom tega lotil takoj, ko bom imel čas
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, upam, da nimaš nič proti, ampak ker si se odločil za to pot, sem si mislil, da bi lahko dodal enega od patentov, povezanih z njegovo sintezo. Če se počutiš užaljeno, se ti opravičujem.

Patent EU EP2252149A2 z naslovom METODA ZA PRIPRAVO FENTANILA. preveri ga, je preprost in razmeroma enostaven za uporabo, poleg tega je z večino kemikalij enostavno ravnati. Koraki so dobro opredeljeni in vsakdo, ki ima kemijsko znanje, jim lahko zlahka sledi.
Tukaj je izpisek iz patenta:

PRIMER 2:

V bučko z okroglim dnom s tremi vrati, opremljeno z mehanskim mešalom in vodnim kondenzatorjem, smo dodali 15,36 gm (o,lO mola) monohidrata 4-piperidon hidroklorida in 9,3 gm (0,10 mola) anilina. Tej mešanici smo dodali 6,5 gm (0,1 mola) cinka in 0,6 gm (0,10 mola) 90-odstotne ocetne kisline. Reakcijsko zmes smo 24 ur mešali pri sobni temperaturi in 24 ur pri 50 do 7O0C. Reakcijski zmesi smo nato dodali vodo in jo filtrirali. Filtratu smo dodali zdrobljen led in ga nevtralizirali s presežkom vodne raztopine natrijevega hidroksida. S filtriranjem smo dobili surov 4-anilinopiperidin.

V bučko z okroglim dnom z dvema vratoma, opremljeno s kondenzatorjem, smo dodali 17,6 g (0,10 mola) 4-anilinopiperidina, pridobljenega v koraku 1, in 100 ml 100 % natrijevega hidroksida. Reakcijsko zmes smo segreli na 14O0C in nato dodali 18,5 g (0,1 mola) 2-fenetil bromida. Reakcijsko zmes smo mešali 4 ure. Po končani reakciji smo reakcijsko zmes prelili v ledeno ohlajeno vodo. S filtriranjem smo dobili surov produkt, ki smo ga rekristalizirali iz petrol etra (60 do 8O0C), da smo dobili brezbarvne kristale 4-anihno-N-fenetil piperidipure fentanila N-(l-(l-encil-4-piperidil)ρropionanilida). V bučko z okroglim dnom z dvema vratoma, opremljeno s kondenzatorskim lijakom za izenačevanje tlaka in zaščitno cevko iz kalcijevega klorida, smo v 100 ml dikloroetana vzeli 28,0 (0,10 mola) 4-anilino_N-fenetil piperida, pripravljenega v koraku II. Tej raztopini smo ob stalnem mešanju po kapljicah skozi lijak za izenačevanje tlaka dodali 18,5 gm (0,20 mola) propionilklorida. Po končanem dodajanju smo zmes mešali še 1 uro. Po končani reakciji smo reakcijsko zmes izpirali z 20-odstotno raztopino natrijevega hidroksida. Vodno fazo smo ekstrahirali z 2x100 ml diklorometana. Združeni organski ekstrakt smo posušili nad natrijevim sulfatom in ga zgoščili, da smo dobili surov fentanil. Surovi proizvod smo rekristalizirali iz petroletra (60 do 8O0C) in dobili brezbarvne kristale čistega fentanila z mp 82 do 830C.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
No, patent pravi, da vsaj 60 % od začetka do konca. V razmerju mol na mol ali recimo namesto tega gram na gram bi morali dobiti skoraj 1 g fentanila na 1 g piperidona HCl .

Če začnemo s 15,36 g piperidona HCl
Fentanil MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 mola = 37,1932 g
60 % tega je 22,3 g

Upam, da to pomaga
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ali mi lahko kdo razloži, ali je treba surov fentanil v čistem fentanilu . Ali je slabo, če uporabljam surov fentanil ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hej, M, kaj misliš s surovim? kot na koncu sinteze? na koncu je precej čist, morda boš še vedno želel kristale zdrobiti v hladnem acetonu in jih filtrirati s sesanjem. Toda, če sem iskren, opravite čim manj manipulacij. Nikoli ne delajte sami in imejte naxalone na stand-bye.
varno za čebele
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
potrebujem nekoga, ki mi lahko dobavi surovi Fent. ali ima kdo kakšen stik, ki želi zaslužiti denar?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kaj je surovi fentanil ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kako enostavno je izdelati fetty? Že nekaj časa me zanima ta postopek, sem odvisnik, ki se približuje 10 letom odvisnosti, in bi rad vedel, kako zaradi finančnih reseansov. Nisem kemik in nisem niti diplomiral hs, to je bilo rečeno, če bi se lahko naučil, da bi mi pomagal na več načinov, potem pa se vam zahvaljujem! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Dejansko (po Wikipediji) je fentanil skoraj nemogoče izdelati v nezakonitem laboratoriju, saj je znano, da ga je težko sintetizirati. V primerjavi s tem je proizvodnja LSD-ja zaradi več dejavnikov lažja. Iz tega sledi, da: Kitajska proizvodnja fentanila poteka v laboratorijih, ki jih je odobrila vlada ali ki jih je odobrila vlada
 
Top