Sklopi za testiranje fentanila

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Rad bi sestavil poceni testne komplete, ki jih bom ponudil po ceni na vseh DNM. Ali mi lahko pri tem kdo pomaga? Lahko jih kupim ali pa jih, če se bom naučil tek, naredim sam. Boriti se moramo proti temu raku! To sranje je že ušlo iz rok!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Zakaj namesto tega ne kupite prekurzorjev in izdelate lastno zdravilo, za katerega boste vedeli, kaj je v njem, in bo cenejše.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Ne uporabljam ali ne želim uporabljati opiatov. Zaradi skritega dodatka sem izgubil preveč prijateljev in družinskih članov, zato želim pomagati pri obveščanju uporabnikov. Nimam težav s fentom ali katero koli drugo drogo, vendar imam težave, kadar ni označena kot taka in ljudje še naprej umirajo.

Poleg tega nisem kemik. V preteklih letih sem sodeloval z nekaj kemiki in to je kot pasenje mačk!
Trenutno sem zadovoljen, da kupujem izdelke in se osredotočam na trženje.
Tudi če si vzamem čas, da preberem navodila in izdelam, kar potrebujem, je tu vprašanje časa in lahko nosim le toliko klobukov.
Lahko prodam vse, kar se da, vendar to zahteva osredotočenost in čas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljen, človek, žal mi je za tvojo izgubo. Priporočam vam, da uporabite reagente Marquis in Mecke. Naredil sem temo s priročniki za sintezo, Sinteza materialov za testiranje PAS. Prav tako lahko testne trakove kupite v različnih trgovinah. Videl sem jih že veliko.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Odpravite se! Hvala!
Ali prav razumem, da je testni trakček učinkovitejši pri testiranju, če je vanj vmešan fent?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ko se mešajo v ne koliko da.
 
Top