fentanil proti morfinu

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zanima me, ali se lahko s fentanilom usp počutim dobro, gre za tableto 200mcg, ali bo kaj pomagala ali potrebujem večjo količino in ali naj jo uporabljam oralno ali jo samo stopim in si jo vbrizgam?


po drugi strani pa imam tudi tableto morfija 10 mg, prosim, povejte mi, ali naj jo vzamem z injekcijsko brizgo ali oralno?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Karkoli že počnete s fentanilom - ne počnite tega sami, bolje je, da z njim sploh ne počnete ničesar. Ko gre za fentanil, je tveganje za prevelik odmerek zelo veliko. Zato ne bi špekuliral o zadostnosti odmerka za želeni učinek.
Povprečni odmerek je 25-50 mcg. 200 mcg je lahko veliko. Odvisno je od telesne teže osebe. LD50 je 3 mcg/kg.
Ne pozabite tudi, da imate pri roki nalokson.

Tablete morfija je treba jemati peroralno. V bližini imejte nalokson.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Odvisno od vaših izkušenj z opioidi v številnih pogledih. Sam sem mnenja, da so tablete narejene tako, da jih je treba jemati oralno. Vključno s podjezičnimi.

Za fentanil se povprečni odmerek giblje med 25 in 50 mcg. Potem so tu še močni odmerki. To velja tudi za uporabo podjezičnih. Na splošno je fentanil zelo aktivna snov, zato ne priporočam, da vzamete 200 mcg naenkrat.

Kar zadeva morfin, je njegov povprečni odmerek približno 15 mg peroralno. Ni se vam treba obremenjevati z brizgo.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kaj če zdrobim 10-mg tableto morfija in jo posmrkam? ali bo to predstavljalo težavo?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Poskusite ODSMT.I slišal zelo dobre stvari in odmerki so v mgs ne mcgs, tako da je veliko varnejši.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Pri tem ne bi smelo biti težav. Toda morfinske tablete imajo vedno lupino, zaželeno jo je odstraniti.
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
moja prva izkušnja s fentanilom, naročil sem 100mcg/2ml fentanila iz spletne lekarne v naši državi ni potreben recept za naročilo spletnih zdravil, ne glede na to, kakšna zdravila so. tako sem potisnil celih 100mcg skozi iv linijo zelo počasi me ni naredilo visoko, kakšno razočaranje!! samo omotičen sem bil. nikoli več nisem poskusil. iz mojega stališča 200mcg ni problem, če zelo počasi potiskate brizgo.

Imam pa čakalno vrsto.
ali heroin in fentanil povzročata enako vznemirjenje? in kakšen je občutek vznemirjenja?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroin povzroča veliko veliko več evforije kot fent. Fent je dober le, ko ste bolni in ne morate biti bolni, tako pa ljudje umirajo. Nikakor ne priporočam uporabe fentanila, razen če si le namestite obliž. Če nameravate uporabljati opiate IV farmacevtske industrije in ne potrebujete skripta, samo naročite morfij ali oksi.

V vsakem primeru pa bo na opiatih vedno kralj čiste, lepe #4.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
MS Contin 30 mg je zdravilo, s katerim sem pred mnogimi meseci začel svojo dolgo pot z opiati. Kot popoln začetnik bi morali biti sposobni brez težav vdihniti tolikšno količino - vsekakor se boste počutili dobro, rahlo vidno, vendar ne hudo omamljeni - morfin preprosto ne daje takega učinka, ne glede na to, koliko ga vzamete. Ne rečem, da se ne morete predozirati z morfinom, vendar se morate res potruditi. Po drugi strani pa fentanil ljudi, tako začetnike kot tudi strokovnjake, raztresa kot muhe. Fentanila sploh ne bi začel uporabljati, še posebej ne IV, razen v skrajni sili in če dobro veste, v kaj se spuščate, saj je res PREVEČ LAHKO zajebat, bodisi sebe bodisi svojega dobavitelja (na primer zapustite vročo točko), in če ste sami in ste prešli točko, od katere ni vrnitve, je to to. Začnite z manj, vedno lahko vzamete več. Če imate dostop do morfija, bi se držal le tega. Želim si, da bi ga imel :B ...
 
Top