Fentanil in zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zanima me, kakšno je mnenje ljudi o tem. Preučujem fenafnyl in sorodne spojine ter družino zenov kot celoto.

Oba sta zelo močna, vendar kakšne so kvalitativne razlike v izkušnjah z enim ali drugim zdravilom?

Poleg tega se zdi, da zelo močni sintetični opiodi nimajo toliko evforije kot tipični heroin, glede na to, kar sem prebral na spletu. Ali to drži?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vseh opiatov iz družine fentanila ne morete obravnavati kot enega in istega, saj obstajajo velike razlike v učinkovitosti in varnosti. Tudi evforija, zaprtje, slabost itd. se močno razlikujejo. Nimam pojma o zenih, nihče jih ne mara, mislim, da je to slepa ulica.

IMHO je najugodnejši član fentanoidov Car-F, ki ni prekratko delujoč, zagotavlja evforijo enaka ali boljša kot H in je veliko veliko bolj varen (pod pogojem, da je bil rezan strokovno). Prav tako premaga H glede zaprtja in slabosti, pri čemer je slednja nekoliko problematična pri trdih odvisnikih, saj so se naučili ljubiti bruhanje, tako kot uporabniki amfetamina ljubijo pekoč občutek v nosu.

Izvirnik F je z rekreativnega vidika preprosto sranje.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ali poleg avtomobila F priporočate še kakšne druge analoge fenta? Preveč močan, da bi se počutil varnega, ne glede na sprejete previdnostne ukrepe.

Prebral sem, da je dober 3-metil fentanil (še vedno premočan za moje želje) in alfa metil fentanil.

Kateri analogi fentanila imajo "noge" oziroma daljše trajanje? Zdi se, da fent in podobna zdravila trpijo zaradi potrebe po nenehnem ponovnem odmerjanju, s čimer bi bilo lepo, če se ne bi bilo treba ukvarjati.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sam F je sranje, po tem, kar so mi povedali, so najboljši CarF in druge 4 substituirane različice, posebej etilni ester CF (pol manj močan kot CF) in 4-metoksimetil-F (približno enako).

Ne želite ničesar z daljšim trajanjem od CF, ki učinkovito pride do malo manj kot H. Obstaja nekaj različic z zelo dolgim trajanjem, vendar niso tako prijetne in, kar je najpomembneje, povzročajo skoraj takojšnjo in zelo težko fizično odvisnost. Zdi se, da dlje ko so receptorji nasičeni, hitreje in težje se pojavi odvisnost.
Ljudje, ki jih poznam in ki uporabljajo CF in podobno, to počnejo tako, da si naredijo razpršila za nos, in imajo raje ta način dajanja, čeprav so pred tem dolgo časa uporabljali igle (intravenozno).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Veliko sem prebral o zenih in naj bi bili zelo stimulativni, bolj kot drugi opioidi. Ljudje jih opisujejo kot molekularni speedball in ljudje pravijo, da so zelo evforični. Ničesar nisem prebral o pomanjkanju evforije... Bolj kot to so najbolj zasvojljive snovi na tem planetu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
No mogoče, nimam izkušenj iz prve roke, povem le to, kar sklepam iz tega, kar povedo ljudje, ki jim zaupam, in tisti, ki jim ne zaupam. In imel sem vtis, da so Zenes po kratkem času ljudi pustil nezadovoljne.
Vem pa, da človek ne more dobiti vsega v enem paketu, to preprosto ne deluje. Kombinacija močnih poživil skupaj z opiodi vsakogar spremeni v paranoičnega kretena prvega reda. Že konoplja + hitrost naredi ljudi neznosne. Seveda ne ob enkratni uporabi, če pa se to počne pogosteje, se zdi neizogibno.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ste radovedni, da preizkusite " zenes"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Pred nekaj dnevi sem dobil gram protonitazepina in moram reči, da sem zelo navdušen nad tem Stuffom.
Imam visoko toleranco, ker vzamem 1.000 mg Substitola (morfiumsulfat pentahidrat) na dan in ta Stuff me je odnesel... To je veliko bolj evforično kot kateri koli drug opioid, ki sem ga naredil, dolgotrajen in... Ne vem, ali je stimulacija prava beseda za to... kako naj rečem...? Občutek je kot čisto dobro počutje in vesel sem, da sem imel samo gram 1:3 zmešanega. Če bi ga imela več, zagotovo ne bi dala roke dol. Mislim, da je zelo zasvojljiv, zato bodite previdni z njim.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
In še enkrat ponavljam, da imam visoko toleranco. Ta stvar je prekleto močna in ljudje, ki niso navajeni na opioide, bi lahko zaradi majhnih odmerkov morda umrli.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Imel sem imeti bromazolam/metonitazen/Etonitazepin mešanico 1:1:1:30 (manitol) in je bil najbolj hardcore stvari na ulicah od starosti, gre dobro metati metadon, basicaly vsi ga ljubili (instant nod in evforični buzes po telesu). Njegova veliko bolj zasvoji kot fent, dobro mislim, da so ljudje ustavili injiciranje, da so lahko kadili točko in bili okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top