Nekaj osnovnih, a najpomembnejših dejstev o amfetaminih

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Pozdravljeni.

Morda bo kdo rešil svoje življenje ali zdravje, če bo poznal ta precej nova dejstva, opažena v lastni laboratui.

1. Amfetamin ne deluje vedno enako, tudi če je vzet iz ene kopeli (kuhanje)
- Vaše telo se včasih napolni s to snovjo. Vem, to je težko sprejeti, vendar se telesa večine a-odvisnih uporabnikov - od časa do časa - zaradi nenadzorovane uporabe prekomerno napolnijo. To je razlog, da bodo včasih obroki iz enega vira, vrečke ali kopeli pri vas delovali popolnoma drugače. Če imate težavo, da vaše stvari praktično ne delujejo, čeprav so nazadnje delovale - poskusite si vzeti najmanj 2-3, najbolje pa 4-5 tedensko časovno zavoro od svoje bele odvisnosti.

- Opazil sem, da je vaše telo srečno, ko dobi a-amin, le dokler ga nima dovolj. Tako kot v resničnem življenju - ne boste srečni, če boste dobili več nečesa, česar ne potrebujete več, tudi če so se vam pred tem zaradi tega uresničile sanje. Da bi bili spet polni zadovoljstva, ga morate ponovno potrebovati.

2. Svoje telo lahko zelo hitro "po naključju" pripravite do tega, da začne sovražiti a-amin.
- Najhitrejši način, da si z a-aminom ustvarite resnične težave, je, da se ga vaše telo začne bati. To se vam lahko zgodi tudi po več letih predanega in aktivnega samoukinjanja. Kako doseči, da a-amin v kratkem času postane neaktiven? Samo zaužiti se morate z nevarno onesnaženo sondo. Najbolj uničujoč presenetljivo ni niti kakšen strup za pridobivanje telesne teže (15 skodelic kave, enakovrednih kofeinu v enem gramu? To se zgodi - verjemite mi ..), ampak zaradi uživanja preveč kislih snovi! Vaša (v zadnjem času zagotovo manj) prebavna vreča ima sposobnost, da zlahka proizvaja kislino v obliki HCL, tako da lahko zlahka nivelira preveč osnovne vrste, vendar ko pride do niveliranja kisline - to se lahko zgodi v bistvu šele pozneje, potem ko je pot še daljša. To pomeni, da če zaužijete preveč preveč kisle snovi, lahko pride do preprostih želodčnih opeklin. Če pa je to preveč resno, se lahko vaše telo odloči, da popolnoma inaktivira snov, zaradi katere je kislina prišla v vas. Telo lahko pomisli - če mu x ne bo več všeč, nam ne bo več prinašal preveč kislih odmerkov. Poznam povratni stroj za takšen postopek, vendar ga ne bom delil tukaj. Ljudje ste nori.

PS
To težavo lahko imate tudi z različnimi snovmi, vendar je prekislost a-amina neverjetno pogosta predvsem zaradi (temu ne morem reči niti ljubiteljsko) neuravnotežene sinteze Al/Hg/P2NP "poskusili bomo in bomo videli".

3. Stvar, imenovana "amfetaminska psihoza", vas ne more več skrbeti.
- Ne smrkajte a-amina. To je preprosto. Uporabite ga oralno, tako da ga bodo vaša jetra prvič očistila in drugič poskrbela za časovno doziranje v vaše neproduktivne možgane. Če ga posmrkate - dobršen del kače vaše krvne žile takoj prenesejo v možgane, ne da bi se pri tem kakor koli posvetovali z vašimi normalno delujočimi sistemi. Najslabši scenarij se zgodi, ko jo odmerjate, dozirate in nato pozabite dozirati - in takoj, ko to ugotovite - vzamete prevelik odmerek. Vaši možgani lahko (običajno do 3. dneva vaše deloholične zanke, ne prej) mislijo, da se pripravljate na konec te norosti, in "amfetaminska psihoza" je reakcija za nenadno spreminjanje njegovih velikih upov, da si bo po vsem tem sranju končno zaslužil - počitek - v "Kam greš, prijatelj? Pravkar smo začeli žurati, zato jebeno nadaljuj z delom in nas zabavaj, ti jebač!". Če ga niste imeli, ga ne boste razumeli. Dovolj je reči, da ko se začne - Imate približno 80 % srečanja z ambulantno psihiatrijo (morda ne prvič).

Moj prijatelj je prosil (na kolenih) neko naključno srečano (nekje na ulici) nedolžno in sumljivo babico, naj ga ne snema. "Prosim, gospa, ne snemajte me, prosim vas!" :D

4. Lahko misliš, da znaš leteti, a dejstvo je, da obstaja velika verjetnost, da te lahko prevarajo. Preprodajalci pogosto ponujajo metamfetamin z vonjem po amfetaminu le kot tipičen izdelek, kadar ga nimajo na zalogi.
- Težave?
a) Strašljiv in dramatičen konec vašega "potovanja", namesto da bi zlahka poskrbeli za največ 1-2 piva in umirjeno - normalno - umirjanje.
b) Degeneracija živčevja, ker je m-amph zelo nevrotoksičen.
c) Jemanje nečesa, na kar ne morete biti pripravljeni, česar se ne zavedate, zaradi česar lahko zbolite, zaradi česar vas lahko napačno zdravijo v bolnišnici ali kar lahko konča vašo kariero, ko bo prišlo do kakršnegakoli testiranja na droge.
d) Lahko naredite celo nekaj, kar ni videti tako slabo. Lahko iz vas naredi -.sovražnika amina (kot sem bil jaz dve leti, ko so mi ga tako prodali, ko sem ga prvič sploh poskusil). Morda ste tudi vi eden izmed njih? Resno razmislite še enkrat o poskusu porcije iz dobrega vira in ji dajte še eno priložnost. A.amin je ena od snovi na svetu, s katerimi se ravna najbolj nepravično. Preizkusil sem 80 različnih snovi+ in za poživila - ni varnejše in dobro nadzorovane snovi (kadar je dobro pripravljena in čista). Ljudje, ki jo uporabljajo, lahko običajno delajo, razmišljajo in se ljubijo brez številnih stranskih učinkov. Praktično ni škodljiva, če ne pozabiš jesti, piti in pravilno hraniti svojega telesa.

PS
Ne jezite se vedno na trgovce zaradi tovrstnega razmišljanja. Enega, ki ga poznam, so pretepli, ko je enkrat prodal neko snov in ni imel več, da bi jo pozneje prodal istemu fantu :D. Oh, in včasih to mešanico prodajajo kot "Flex", ker je slabo jemati metamfetamin, ampak je kul jemati "Flex". :D
 
Top