Zadnji nasvet pred pošiljanjem paketov/pisem? Je nastavitev varna?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, želim poslati pisma/pakete strankam po pošti. Zaenkrat vem, da je treba zdravila vakuumirati in v osnovi uporabljati rokavice. Kaj bi uporabili za brisanje embalaže/pisma, da bi se prepričali, da na njem ni dna? Ali je lahko naslov pošiljatelja prosta domišljija ali naj poiščem prave ljudi iz soseske, iz katere pošiljam? In kaj je z žigi in ali je v redu, da nosim covid masko stekla in klobuk, da spustim paket ali obstajajo bolj varne storitve? Ali obstaja kaj, na kar pazijo poštni uslužbenci, zaradi česar paket ne bi šel skozi? Ali je paket ne gre skozi moj edini problem, če pravilno sesam in obrišem dna ali obstaja kaj drugega, kot je qr koda za pisma/pakete ...? Vse, kar pomaga, je dobrodošlo.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
belilo lahko poskrbi za del dna. poiščite pravi naslov pošiljatelja, da bo videti bolj zakonito. če pošiljate več paketov, jih pošljite z več lokacij
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Samo brisanje dna ali prstnih odtisov bo poskrbelo le za vašo varnost, ne pa tudi za varnost vašega pisma.
Če želite opraviti uspešno dostavo, potem morate poiskati svoje geopolitične scenarije, kaj redno pošiljajo in komu redno pošiljajo.
Tudi če gre za mednarodno pošiljko v velikih količinah, potem bolj preučite podobne stvari, ki se pogosto pošiljajo iz vaše regije v njihovo regijo. Pripravite paket, ki je sestavljen iz vaše snovi in drugih podobnih predmetov, tako da ne bo vzbujal sumničavosti na carini in na mizi poštnega uradnika.
Tudi ustvarjanje nenavadne sumljivosti z masko in očali je nesmiselno. Če pošiljate prepogosto, poskusite najeti osebo, ki lahko dela za vas in denar.
 
Top