Question Mednarodno letenje z destilatom

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ta mesec nameravam poleteti v nemčijo in bi rad prinesel majhen neoznačen kozarec destilata (približno 20 gramov). objavil sem na redditu in vsi pravijo, da se ga ne splača prinesti in da me bodo najverjetneje ujeli. ali obstaja kakšen način, da bi lahko prinesel destilat z večjo verjetnostjo uspeha?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Na nemških letališčih velja zelo strog varnostni sistem. Ne priporočam, da bi čez mejo leta vzeli kakšno nedovoljeno blago. Kaj mislite s pojmom "destilat"?
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Če želite premagati pasji nos, morate vse pravilno zapakirati, najbolje dvojno vakuumirati in skrbno očistiti z IPA v okolju, ki ne vsebuje prepovedanih snovi. Pa še takrat bi bil previden, da se mu ne bi preveč približal.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Napolnite plastenko s kremo, jo položite v plastično toaletno torbico med zobno pasto in v ročno prtljago na vidnem mestu skozi skener.

Vendar tega ne bi priporočal, hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
mislite, da če destilat napolnim v stekleničko smetane, da bo smrdel ali ne, lahko bi ga vakuumsko zaprl, vendar ne vem, ali bi ga potegnili na stran, ker je vakuumsko zaprt. prav tako bi bilo bolje, če bi ga vzel s seboj v ročni ali prtljagi?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Vakuumsko zapiranje kreme bi pritegnilo pozornost, hehehe.

Hmm, sprašujem se, ali je pes tako ali tako usposobljen za vonj destilata. mislim, da je usposobljen za vonj same konoplje
 
Top