Za kupce programa F1000 ali katerega koli izdelka iz Kitajske

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Iščem ppl, ki imajo izkušnje z nakupom na Kitajskem ali sintetičnih izdelkov od prodajalcev, ki trdijo, da imajo velike količine. V bistvu je moje vprašanje, koliko se ti običajno zmanjšajo. Vem, da je to odvisno od številnih spremenljivk. Toda na primer, če bi imeli 10 gramov F1000, koliko bi ga razrezali? Večina tega, kar sem našel, so samo odvisniki, ki pravijo, da potrebujejo samo
Iv .2 in nadaljujejo z omembo, kako je močnejši od tistega, kar dobijo na ulici ali m30s. Me zanima, ali so ti izdelki vredni?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hej, prijatelj, lahko ti pomagam, če hočeš, poznam razmerje, kako ga prekuhati v skale
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Lani poleti sem dobil 250 g srednje močnega MDPV s Kitajske, vendar je bilo še vedno prevara. Kupujem samo pripravljene narkotike, čim močnejše, tem boljše. Delajte na iskanju pravega prodajalca, po možnosti temnopoltega "jebem zakon".
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
še vedno imam nočne more, ko sta mi alice in kevin (bo peng) iz kk.pu poslala 5 kilogramov med apvp, bk mdma, 4 fa,mxe in jwh 250 v jebeni črni vreči za smeti in je prišlo naročilo.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kdo ima f1000 ali cw? Potrebujem v množičnem iskanju za večne čase zajebanega pekla
 
Top