Anonimno ustanavljanje podjetja

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vprašanje, osredotočeno na ZDA.

Kako bi lahko ustanovili podjetje, ki na noben način ni povezano z njimi? Predvidevam, da bi bilo treba pridobiti ponarejeno osebno izkaznico in podobno.

Zdi se, da bi bilo dobro, če bi nekdo želel naročiti predhodne sestavine, topila, steklovino v srednje velikem ali velikem obsegu, da bi to storilo podjetje, ki tudi ne bi bilo zlahka povezano z njegovo identiteto.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
katere droge želite izdelati ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zanimalo me je nekaj najpogostejših katinonov in amfetaminov. Verjetno 4mmc in metamfetamin.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ustanovitev podjetja pravzaprav sploh ni slaba zamisel. Če je profil podjetja takšen, da so določene kemikalije, H2, laboratorijska oprema itd. za takšno podjetje običajni, potem mislim, da se nihče ne bo oziral na starost ali letni prihodek podjetja. In tudi če se bodo, je to lahko zagonsko podjetje, ki želi nekaj raziskati. Če zagonsko podjetje propade v letu ali dveh, tudi to ni nič nenavadnega. Mislim, da je tveganje pri uporabi ponarejenih dokumentov veliko večje kot pri slabi poslovni zamisli in ``zapravljanju`` veliko kemikalij in sredstev, da bi jo razvozlali ...
 
Top