Question Splošno pranje kokaina, da odstranite čim več primesi

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni pametni ljudje.

Močno sem zmanjšal uživanje kokaina in preživljam obdobje raziskovanja, kaj vse mi ponuja psihedelični svet. Zaradi okoliščin, na katere nisem mogel vplivati, sem dobil serijo kokaina iz treh različnih virov v skupni količini 20 g.

Ni veliko, vendar tudi ne potrebujem toliko, zato sem mislil, da bom to izkoristil kot priložnost, da se naučim, kako iz kokaina sprati primesi (če to uničim, ne bom izgubil spanca, saj ne prodajam in sem skoraj popolnoma zmanjšal svojo porabo).

Našel sem tole: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Natančneje:

@G.Patton omenja, da je to edini način za čiščenje kokaina.

Ali to drži iz več virov?

Našel sem tudi tole: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(prav tako @G.Patton )

In to me je napeljalo na razmišljanje, da ne vem, kakšni ponaredki se uporabljajo za katere koli od teh paketov, nekateri so "bolivijski", drugi "kolumbijski kokos" itd.

Ali bi zgornja ekstrakcija a/b delovala za vse te snovi, ali pa bom verjetno vse skupaj zmotil in se raje lotil ene "skupine" naenkrat?
Ali pa naj začnem s preprostim pranjem z nepolarnim topilom? Kaj je najhitrejša in najpreprostejša zmaga?

Še zdaleč nisem prepričan, da bom lahko opravil postopek a/b, kot je opisan zgoraj, zato bom to še dolgo raziskoval, medtem ko bom pridobival ustrezno opremo in ekstrakcijske naprave, saj si ne želim, da bi bila hiša polna vonja po aceonu ali da bi me opekle roke s klorovodikovo kislino. (kupujem tudi nekaj kosov, saj moram pretvoriti 5-MeO-DMT HCL v freebazo, kar moram narediti do februarja, tako da sem v polnem učnem procesu)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, priporočam vam, da upoštevate protokol testiranja kokaina in določite svoje onesnaževalce kokaina. Nato bo v primeru, da vaš izdelek vsebuje benzokain, proparakain, lidokain, težko očistiti vaš izdelek. Na voljo je le način pranja s kolonsko kromatografijo. Če se vaš izdelek pokvari z levamisolom, ga bo veliko lažje očistiti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Hvala za to - naročil sem nekaj kompletov in to priložnost bom izkoristil, da se naučim več o tem, kako so te stvari zapakirane skupaj, in torej kaj lahko storim, da jih nekaj izločim.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Samo podaljšal bom to temo.
Želim očistiti 1 g kokaina. Ta ni popolnoma topen v vodi. Želim filtrirati vse, kar je v njej netopnega. Ne moti me, če na koncu ta 1 g kokaina ostane v vodni raztopini.
Kakšne so ideje?

Razmišljal sem, da bi ga raztopil v ustni brizgi, nato pa potisnil skozi vato. Ponovno poudarjam, da ne pričakujem, da ne bom poskušal narediti popolnega čiščenja.
Kaj menite?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Lahko ga raztopite v hladni vodi (približno 3-4 ml) in filtrirate. Kofein in del lidokaina sta v hladni vodi težko topna.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Ne puščajte ga v vodi. Precej hitro razpade na molekule, ki niso psihoaktivne, zato boste, če ne boste vsega porabili v eni noči, na koncu dobili grdo, neuporabno vodo
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Zdi se, da je po enem mesecu 90-odstotna...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH se pri sobni temperaturi dokaj hitro spreminja, zato bo zaradi tega morda boleče smrčati, ampak ja, to je zanimiva študija, hvala!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ zaradi tega, ker ima le 1 g, se predvsem poskušam izogniti izgubam zaradi prenosa/filtracije/itd. -- Kako se temu reče? mehanske izgube ali kaj podobnega?

Imam etanol in aceton, vendar se ne bom trudil z izdelavo brezvodnih različic. Kaj je glede na to, kar imam, najboljša možnost?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ali ne morete z acetonom uporabiti metode pranja, kot jo lahko uporabite z amfetaminovim sulfatom? Vem, da to ni odstranjevanje vsega, če je vaša stvar cutt z ne vsem, bi morala iti takoj v koš za smeti.. lahko spremenite v freebase z amoniakom, ampak tudi ali je Roel odstranil vse stvari, s katerimi bi lahko cutt z.. če se je rezal s kofeinom, manitolom ali inozitolom... osebje, ki je rezalo z levamisolom, potem se raje vrnite k človeku in mu pustite, da vse to prebavi, dodajte enkrat in medtem dobite svoj denar iz njegove denarnice in nekaj obresti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ker OP pravi: " generično pranje", vam bom dal tole. Destilirana voda. 3x izpiranje s kloroformom. Razmerje 1/3 kloro: voda, močno pretreseno, nato se kloroform dekantira/sifonira/odloči. S HPLC je bilo dokazano, da se levamisol/tetramisol odstrani vsaj v 15-odstotni koncentraciji. C ostane v polarni obliki. Druga različica iz istega dokumenta kaže, da je še učinkovitejša metoda destilirana polarna, 3x izpiranje s heksanom, nato nevtralizacija HCl in 3x ekstrakcija s heksanom. HCL se prebije skozi mehurčke, kar povzroči obarjanje. vendar, hej, to se sliši kot stb z defat, in ne kot splošno izpiranje. Odstranilo se je 15 % leva/ tetra samo v drugem postopku defatiranja. Velika napaka je segrevanje, ker se bo vsaka oblika sladkorja (dekstroza, laktoza, glukoza ECT.) spremenila v ne smešni taffy, ki ga je težko odstraniti. Aceton je manj kot idealno topilo, ker se A. meša s polarnimi in 2. kokain je v njem rahlo topen, zato boste zagotovo izgubili izdelek.
 
Top