Question Odstranitev foruma iz omrežja clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Spraševal sem se, ali bi bilo dobro, da bi ta forum gostoval samo na Toru, da LE ne bi mogel izslediti clearwebovih strežnikov in pripeljati tega odličnega foruma
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Prav tako menim, da ni dobro, da se operira s klirinško mrežo.
preveč pozornosti iz napačnih virov.
uporaba omrežja clearnet kot rezervnega za Bbad, da, to je dobra zamisel.
mislim, da lahko na clearnetu samo berete, nikoli pa ne pišete.

Težava danes je fe nt, da so naredili vse, kar je v njihovi moči, da bi se borili proti njemu. To je za zdaj 500-odstotna prednost. Samo natipkati besedo je prepovedano
tako fuckt up je. Nisem preveril iskalne vrstice z besedo, vendar je to magnet za napačne ljudi.
banner na prvi strani je morda dobra ideja, da ljudje vedo, da so tukaj na napačnem mestu za to, tako da lahko iščejo na različnih mestih . in urediti nastavitve iskanja za besedo, tako da so vedno 0 teme pravi iskalni vrstici je tudi morda ni slaba ideja. ne vem, kaj menite vi ljudje ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Mislim, da bi moralo biti na tem mestu težje preverjanje za člane cuzz vsaka stara svinja se lahko samo registrira in začne plavati po forumu...scares the piss outtame,I wish I had better suggestions.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
ZAHVALA , ali pa se vsaj znebite vitrine in pojdite na p2p escrow. Dobavitelje iz Kitajske v razsutem stanju je treba pregledati ali partnerje ali ločiti od glavnega spletnega mesta samo moja 2 centa
 
Top