Steklena posoda za usa

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Po več iskanjih je bil edini dobavitelj, ki sem ga našel za Združene države Amerike, le CONSTANTYLIOUS777. Že bi naročil, vendar bi moral naročiti na njegovem spletnem mestu in nisem zadovoljen s tem, da ni depozita. Obstaja nekaj lokalnih podjetij, ki bi jih lahko poskusil, vendar sem pokazal svoj obraz bi bila zadnja možnost. Torej, če bi me kdo lahko vodil do dobavitelja, bi bil zelo hvaležen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na Amazonu in eBayu in Etsyju in še na 20 drugih mestih prodajajo vsak kos stekla, ki si ga lahko zamislite. Z zelo redkimi izjemami nobena steklena posoda ni nezakonita. Če vas skrbi, da bodo ljudje vedeli, da ga imate, ga kupite z lažnim imenom. Če ga kupite rabljenega od posameznika na eBayu, je to bolj anonimno, poleg tega pa lahko brez težav uporabite poštni predal in lažno ime.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Torej moram biti zares zaskrbljen le takrat, ko opravim nadgradnjo kemijskega reaktorja?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Poiskati morate zakone svoje države. Tukaj je kopija/prilepi
. V Združenih državah Amerike je nezakonito, če posameznik poseduje, izdeluje, kupuje ali prodaja erlenmajerico z okroglim dnom s tremi vrati, medtem ko ve, sumi ali namerava, da je namen erlenmajerice izdelovanje prepovedanih ali nadzorovanih snovi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Torej bi vam lahko prodal bučko z dvema vratoma, ne da bi mi bilo mar, kaj z njo počnete, toda bučko s tremi vratovi, jebem ne.
Se šalim, tehnično gledano je nezakonito prodati komur koli kar koli, če sumite, da bi s tem lahko storil kaznivo dejanje. Ne bi vam mogel prodati skodelice bencina, če bi rekli, da boste nekomu zažgali hišo.
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Oh, v redu. Mislim, da bom potem delal delta 9 lol. Konoplja je tukaj zakonita, tako da
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Večina lokalne opreme pa se prodaja prav z izdelkom za destilacijo konoplje. Bili bodo tako visoko, da bodo lahko kadili 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Obstaja veliko upravičenih razlogov za ukvarjanje s kemijo kot hobijem. Vso to opremo lahko uporabite za destilacijo eteričnih olj, ki jih boste prodajali na kmečki tržnici. Kupite jo na Amazonu ali neposredno pri podjetju Vevor.
 
Top