grapheneos

andjust

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Misli o grapheneosu in če je tako, katere aplikacije vas najbolj nagovarjajo
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
GrapheneOs je zelo zelo dober Os za telefone, mislim, da je raven zasebnosti, ki vam jo bo ta Os zagotovil, višja od Lineage. Morda je edina slaba stvar ta, da ga lahko istall le na telefonih google pixell, vendar to ni tako velik problem, če pomislite na pozitivne strani, ki jih imate z majhnim zneskom denarja. Nekje sem prebral, da lahko že kupite telefone z GrapheneOs, vendar tega ne počnite, to se ne sliši tako varno stvar, narediti stvari sami je vedno najboljša možnost.
Kaj mislite s pogovorom? Če sprašujete, katere so najboljše aplikacije za komuniciranje z drugimi, bom rekel session in jabber.
 

DrKamikaze

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Za GrapheneOS bi rekel, da je najbolj razumno varen odprtokodni ROM za Android, ki ga lahko uporabite (najbolj praktičen zasebni mobilniOS pri tem). GrapheneOS ima nekaj pomanjkljivosti, in sicer zapoznele popravke ranljivosti, kar je lahko pogubno, če ste visoko profiliran posameznik. Ker GrapheneOS seveda ni projekt, ki ga financira več tisoč razvijalcev, posodobitve varnostnih popravkov lahko trajajo nekaj časa tudi po tem, ko je ranljivost razkrita v javnosti s popravkom za Android.
 
Top