Huda snov: 3-Me-PVP. Prosimo, da si ogledate

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, (Informacije o snovi). To je na novo sintetiziran pirolidinofenon.
Informacije o snovi:
Trivialno ime: 3-metil-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
Podoben alfa-pvp, vendar z metilno skupino na tretjem ogljikovem mestu fenilnega obroča.

Ta serija je veliko slabša, kar se tiče ostrine v grlu. Komaj ga lahko vapiram v metopihu...

Je 100-odstotno homogen, bel puhast prah. In podjetje Htye je znano po snoveh visoke čistosti.
Poskusil sem rex z destiliranim H20, vendar ga nisem mogel dobiti nazaj ali ga kristalizirati. In sem zelo usposobljen glede rex. Celo prodajalec RC je imel težave s ponovno kristalizacijo, ko ga je sintetiziral.

Želim, da bi bil manj grob...

Kemikalije, ki jih imam doma:

HCl 30%
NaOH
Destiliran H20

Steklena posoda
Re-x posoda
Steklenice x2
Merilnik temperature
pH-meter
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Skoraj ste pripravljeni za izvedbo A/B , le priskrbeti morate tisto nafto, mineralni špirit, petrolejski eter ali nekaj nepolarnega. Ne vem, kaj bi bilo najboljše. Lahko bi jo spustili skozi nastavitev e-nail/bong in videli, ali to pomaga.
1. Malo se namočite in preverite pH. Morda je precej narobe.
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Poskušam ur odgovoriti prvi.

Moja zamisel je bila, da ga pretvorim v prosto bazo z NaOH in deionizirano vodo. Nato dodajte 30-odstotno HCl, da bo spet HCl, in nato dodajte aceton, da se razbije. Ker ne morem narediti HCl plina :/

Ali moram očistiti prosto bazo, preden jo ponovno spremenim v HCl?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH je bil 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ob predpostavki, da niste uporabili tone vode, se to zdi visoko(preveč osnovno. Bom videl, kaj lahko ugotovim v dveh minutah
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
HCl+H20 lahko segrevate in ko H2O izhlapi, se sprosti HCl. To ni najprimernejša metoda, vendar je bila izvedena
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ugibam, da je osnova MOGOČE biti tekoča pri sobni temperaturi ali malo več in bi verjetno plavala in bi jo lahko dekantirali. Ne da bi karkoli odvzel, težko verjamem, da bi nevtralizacija in zakisanje povzročila neto dobiček, vsaka stvar v njej bi naredila karkoli in se nato vrnila v stanje, kakršno je bilo prej. Bolj ali manj
Osnovo bi enkrat ali dvakrat pretresel z nekaj vode.
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Prosim, ali mi lahko poveste, kakšni so učinki tega zdravila v primerjavi z drugimi piromi, kot je a-PHP?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Najboljši način za prečiščevanje piro :

Raztopite ga v najmanj 99,9 IPA (prej ga posušite) in ga dajte v frizer pri -20C za 6-12 ur ter filtrirajte, dobili boste najčistejši piro, kar ste jih kdaj imeli, na filtru ga lahko sperete tudi s suhim acetonom.
 
Top