Priročnik za proizvodnjo hašiša

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Avtor se uporablja za obrezovanje in spodnji popki iz avtorasti Sweet Cheese in nekaj DP Auto Blueberry, ki jih je pustil v zamrzovalniku. Verjamem, da je to najpreprostejši način, ki obstaja!
ND0AEeGji8

1. Najprej zberem ves trim (spodnje popke in vse majhne stvari, ki jih ne želim kaditi sam) in pustim, da se popolnoma posuši.
Y0juhLU5s6

2. Ko je suha, jo dam v plastično vrečko in za 48 ur postavim v zamrzovalnik.
Nm6CuAR4Ur

3. Izvleci hlačne nogavice in, jaz uporabljam enega od tistih obročev, ki se uporabljajo za peko biskvitnega peciva, vendar bo ustrezalo karkoli podobnega. Omogoča lažji nadzor, tako da nimate obrezanega vsega po sebi. Razumeli boste, kaj imam v mislih, in nekaj, v kar boste lahko zbirali žgance.
BfNSgOCL8Y

4. Hlačne nogavice nataknite na tisto, kar ste izbrali za zbiranje. Moje se popolnoma prilegajo, če pa uporabljate kaj manjšega, lahko konca preprosto zavežete skupaj, da zategnete sito.
MPJRakKc7u

5. Vzemite naenkrat kakšno peščico ali dve obrizga in ga položite v obroček, začnite bobnati, drgniti in obdelovati ob sito. Ni določeno, koliko časa morate to početi, vendar čim dlje, tem bolje!
X2TUt5Gapb

6. Čez nekaj časa boste dobili nekaj takega. Vendar je v tej mešanici še vedno veliko rastlinskega materiala, ki ga ne želimo.
GjOtaeLmuh

7. Hlačne nogavice imajo na splošno tesnejše luknje po nogah! Torej, kar želimo storiti, je, da zdaj dobimo posodo in jo navlečemo do okoli "območja kolen", mora biti videti nekako takole. Zdaj imamo veliko bolj fino sito kot prej.
CGa0ZirLBn

8. Zdaj z žlico nanesite nekaj materiala na novo sito in pazite, da ga ne razlijete, samo z žlico ga nežno premaknite in bobnajte. Sčasoma boste lahko videli, da je ostalo samo še rastlinsko gradivo, vse dobro gradivo pa je padlo skozi. Izgubite več kot 90 % tistega, kar ste imeli pred tem korakom.
FUnO5iRY68

Izgledati mora nekako takole.
OA8FRrGumk

9. Vse skupaj zberite na papirju za peko v pečici.
CDuaKrWiOX

10. Zložite ga v nekaj podobnega vrečki, tako da lahko vse skupaj zberete na dnu in ga čim bolj zapakirate.
QSEvRYH5Jo

11. Avtor je pozabil narediti fotografije za naslednje korake, a ko boste to dobili, vključite pečico na 170°С, zavijte časopis okoli paketa in ga zalepite z lepilnim trakom. Zdaj ga pred postavitvijo v pečico za 10 minut namočite v vodo. Vzemite ga ven. Uporabite valjar in ga s čim večjo silo nekaj minut valjajte ob trdo površino, ponovno namočite in ponovite. To naredite 2-3-krat, nato pa paket postavite v hladilnik, da se ohladi.

Zdaj bi morali imeti lep kos Hash!
Wtda6QJ3zD
5FdyR8n2gl
Kdl4XJzFjD
Avtor je dobil res lep kos 15,3 g. Gladek dim, ki ga je popolnoma omamil!
 
Last edited by a moderator:

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ali lahko uporabim samo 10 g plevela in naredim isto stvar?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
da, vendar se pri tako majhnem obsegu ne splača, izgube bodo precejšnje zaradi manipulacije itd.
lahko poskusite z drugimi metodami ekstrakcije, kot je ekstrakcija z velikim pritiskom in malo toplote, mislim, da se imenuje kolofonija
 

Ozuna

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
čudovit človek, hvala za vadnico
 
Top