Question Dvomite o mefedronu

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Želim razpravljati o nekaterih stvareh o mefedronu, upam, da mi boste namenili svojih dragocenih 10 minut

(1) Zadnja 1-2 meseca berem sintezo 4mmc in zelo me zanima izdelava 4mmc. Nimam nobenih izkušenj v kemiji, vendar mislim, da razumem 80 % postopka, in mislim, da lahko to izvedem, to se mi zdi enostavno "Sinteza po Madre". Kaj menite o tej sintezi? Ali priporočate kaj drugega?
Potrebujem enostavno in manj zamudno ter bolj učinkovito sintezo.

(2) 2. stvar je, da ne morem najti 2b4mp, zato razmišljam, da bi to naredil, vendar je 4-metilpropiofenon tudi mislim, da je reguliran v ____ (ne bom povedal imena države, vendar se začne z IN in je ena od držav z največjim številom prebivalcev) , ker prodajalec zahteva dokumente "potrdilo končnega uporabnika EUC" za nakup tega. Ali torej poznate kakršen koli način, kako lahko dobim 2b4mp ali 4-metilpropiofenon neuradno?

(Vem, da je to neumno, ampak ali imamo tukaj kakšnega kolega kemika iz moje države?)

(3) Razmišljam o tem, da ko bom pripravil vse stvari, bom prosil za pomoč katerega od izkušenih kemikov, kot majhno skupino ali kaj podobnega, kjer bom samo objavil sliko, ko bom zmeden, in prosil za nasvet (upam, da se bo kdo od vas javil za to).

(4) to ni povezano s sintezo, ampak kako ga porabiti, kjer živim, ljudje mešajo 4mmc z žvečilnim tabakom (imenuje se rajnigandha), ga zmešajo in ga dajo v usta in naredijo slino (pljuvanje), to daje pekoč občutek na jeziku, počuti se zelo evforično in energično in ta občutek traja 30 minut ali nekaj, oni pljunejo slino iz ust in nato to ponovijo, 1 gram jim traja 3-4 poskusi te metode. Kaj menite o tej metodi uživanja in kakšni so drugi načini uživanja.


V redu, hvala za vaš čas fantje, upam, da mi boste fantje pomagali v komentarju, to je eden od najboljših forumov, na katere sem naletel.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Iz Kitajske lahko zlahka poiščete 2B4MP. Prodajalec ga bo prikril, da ga indijska carina ne bo odkrila. ne potrebuje nobenih dokumentov
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Hvala, tega nisem vedel, tudi če ga odkrije carina, bodo kaj storili ali ga bodo samo zasačili?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Plačati morate manjši znesek carine, običajno od nekaj dolarjev do nekaj deset dolarjev. Če je ne plačate, vam paketa ne bodo izdali in ne bodo se oddaljili od pregleda paketa.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Ne morem najti nobenega dobavitelja, ali imate kakšna priporočila?

Našel sem dobavitelja 4-metilpropiofenona, vendar bi to pomenilo več korakov pri sintezi
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Večina kitajskih prodajalcev vse prodaja 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 in MA HCl lahko brez težav kupite pri kitajskih prodajalcih, ki zagotavljajo carinjenje in blago ponovno dobavijo.

hladna sinteza je zelo enostavna za izvedbo, ni treba stalno spremljati temperature
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top