Question Pozdravljeni! Iščemo zdravilo Troparil ali nekatere analoge.

romania_tate

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi!
Zanima nas nakup zdravila Troparil ali nekaterih drugih analogov.
Ali nam lahko priporočite, kje lahko najdemo te izdelke?
Vnaprej se vam zahvaljujem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Lahko obljubim, da sem se pred kratkim spomnil nekaterih virov, vendar si ne upajte, ker je drago za majhen vzorec, vendar je to spet prej za pravilno izdelavo sami, kar bi si upal poskusiti glede na razpoložljivost nekaterih izhodnih materialov in stvari, ki manjkajo v mojih nekdanjih laboratorijih in čakajo na razlog, da jih prikličem
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
P.S. poiščite amfonelno kislino, ki je precej kul, ne zato, ker naj bi bila antibiotik, ampak se je izkazalo, da je 1,5-kratni amfibrid in veliko manj škodljiv ter strukturno nepovezan s kakršno koli psihoaktivno snovjo na pogled. Gre za benzil-naftiridin po cikličnem sistemu, za katerega ni znano, da bi bil kje prepovedan. Priročno je treba izdelati troparil in na voljo je surovina 2-karboxyOMe tropanon in prav tako tropanol ter za bolj eksperimentalno serijo iz arekolina z biokatalitsko obdelavo selektivna redukcija 2-karboxyOMe ketona (korenček?) na orientirani alkohol, kar povzroči bolj aktivno obliko (benzoiloksid - ekvatorialno vezan oksid - ekvatorial)
 
Top